Co oznacza 10 denarów w tarocie ?

Co oznacza 10 denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 10 denarów ?

10 monet nazywana jest również 10 denarów. Oznacza człowieka, który jest spełniony całkowicie. Jego wszystkie marzenia, zamiary i pragnienia zostały zrealizowane. Wyśmienicie nam się wiedzie, a gotówka nie jest już powodem do trosk. Wprost przeciwnie. Nadszedł czas, w którym niczego nam nie brakuje. Doceniamy świat, który nas otacza oraz upajamy się pozornie szarą codziennością. Dostrzegamy niepozorne nuty smakowe, radujemy się ze spotkań towarzyskich – tym co jest codziennością dla zwyczajnej jednostki. Dziesiątka monet sugeruje powodzenie we wszystkich dziedzinach życia.

10 denarów: Relacje uczuciowe

Dziesiątka monet mówi, że relacja bazować będzie na rodzinnych aspektach. Możemy liczyć na pomoc ze strony rodziny, osiągniemy bezpieczeństwo finansowe. Może przytrafić się wielodzietność ze strony partnera. Rodzina stanowi priorytet, jest zgoła sensem życia. Co ciekawe los przyniesie powodzenie oraz pozytywne chwile dla relacji. To idealny etap na postaranie się o potomstwo. Karta przewiduje powiększenie się rodziny.

10 denarów: Praca I finanse

Pomyślny okres. Finanse uzyskają mocny fundament. Stała praca w wielkiej, dobrze funkcjonującej firmie, pomoc ze strony zamożnej rodziny, zwrot inwestycji lub zainwestowanie w coś, co okaże się wyjątkowo dochodowe.

10 denarów uczucia

Single mogą liczyć na stworzenie szczęśliwego związku. Spotkamy osobę, która będzie posiadała wszystkie albo pewne z tych cech: majętność, chęć założenia rodziny (często dużej), pragnienie zapewnienia bezpieczeństwa finansowego oraz pragnienie kierowania się wartościami rodzinnymi.

10 denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie emanowała ochotą i możliwościami stworzenia ciepła domowego. Pragnie, by wszyscy członkowie czuli się naturalnie. Chce, aby w domu zagościła miłość oraz wyrozumiałość. Może też przejawiać cechy nadopiekuńczości, co odzwierciedla się zbyt dużą troską lub poświęceniem dla potomstwa.

10 denarów: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzą dwa typy zdarzeń – rodzinne i te związane z pieniędzmi. Przyjęcia rodzinne takie jak komunia, urodziny, ślub to chwile, które ukazuje 10 monet. Aczkolwiek prawdopodobne jest jeszcze uzyskanie spadku lub też inwestycje, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

Karta dnia: 10 denarów

Dziesiątka monet prosi, aby człowiek zobaczył prezenty od losu i był wdzięczny za możliwości, które spotyka na swojej drodze. Należy uwierzyć, że jesteśmy tego warci, a wówczas wszechświat zrewanżuje się za naszą silną wiarę.
Im więcej o czymś marzymy, im silniej w to wierzymy – tym większe prawdopodobieństwo, iż będzie to nam dane. Tak działa prawo przyciągania.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę