Co oznacza 10 kijów w tarocie ?

Co oznacza 10 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 10 kijów ?

10 buław nazywana jest inaczej 10 kijów lub 10 pałek. Człowieka przygniata ogrom zmartwień, trudności, presji i cierpienia. Nieprzyjemne uczucia oraz nieprzychylne koleje losu towarzyszą podczas wykonywania zaplanowanego celu. Ścieżka do sukcesu zaczyna| przeszkadzać. Może pojawić się uczucie przeciążenia, umęczenia organizmu. Dostrzegamy, iż zatracamy wiarę i motywację do ukończenia zadania. Nierzadko dociera do nas uczucie bezsensowności. 10 buław radzi, aby przyglądnąć się swoim zachowaniom oraz ocenić własne postępowanie. Może również chcieć skierować uwagę na to, iż przyjęliśmy na siebie nadmiar zobowiązań i nie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom. 10 kijów pokazuje także na samodzielną walkę z przeciwnościami losu. Dzieje się tak z własnego wyboru.

Karta dnia: 10 kijów

Warto obrać zaledwie jeden kurs działania. Dlaczego? Większa ilość przypuszczalnie będzie dla nas za bardzo przygniatająca. 10 buław pokazuje, iż może pojawić się brak wiary we własne siły. Trudności mogą zdawać się tak ogromne, iż nie będziemy w stanie ich pokonać.

10 kijów: Przyszłe wydarzenia

Człowiek czuje, że nie ma motywacji, jest przeładowany. Czuje niemożność podjęcia akcji. Nadchodzi niełatwy etap. Karta sugeruje też, by przez moment odpocząć, zebrać siły. Zbliżają się znaczące trudności, które mogą być dla nas zbyt dużym wyzwaniem. Być może będzie trzeba poświęcić się w sposób fizyczny np. przeprowadzka albo słuchać utyskiwań innej osoby, ponieważ przytrafiła się tragedia w jej życiu.

10 kijów uczucia

Karta ostrzega przed świeżą relacją. Możliwe, że po jakimś okresie relacja zacznie nam ciążyć? Niewykluczone także, że praca nad związkiem będzie wymagała licznych, wymagających poświęceń. Na końcu okaże się, że trud włożony w tworzenie szczęśliwego związku nie przyniesie pozytywnych rezultatów. Znacznie prawdopodobny rozpad związku, bo nie uda nam się go „utrzymać przy życiu”.

10 kijów: Relacje uczuciowe

10 kijów pokazuje na problemy, które okażą się za bardzo skomplikowane, by z nimi wygrać. Człowiek jest wyczerpany ich ciężarem, lecz mimo to nie rezygnuje z relacji, gdyż chce postąpić prawidłowo w stosunku do partnera. Konieczne jest wprowadzenie luźnej atmosfery, aby związek miał szansę przetrwać.

10 kijów: Praca I finanse

10 kijów wskazuje na to, że iż człowiek jest przeładowany pracą. Może oznaczać to sporą liczbę zadań do wykonania, nieustające nadgodziny, wymagające projekty, niedługi okres na zrealizowanie obowiązku.

10 kijów: Spotkanie osoby

Na naszej ścieżce spotkamy osobę charakteryzującą się niepohamowaną ambicją, zdeterminowaną w dążeniu do perfekcjonizmu. Bardzo prawdopodobne, iż będzie pracowała kierując ludźmi – kierownik, menedżer, nauczyciel na obozie. To człowiek, który trzyma pieczę nad innymi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę