Co oznacza 10 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 10 mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 10 mieczy ?

10 mieczy symbolizuje moment, w którym spadliśmy na samo dno. Jest to wewnętrzna przegrana. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gorzej już być nie może. Jest to koniec etapu w życiu. Wyobrażenia dotyczące świata nie pokrywają się z rzeczywistością. Nie jest to jednak karta posiadająca wyłącznie pesymistyczny wydźwięk. Pewna sprawa zbyt przygniatała nasze serce i nareszcie możemy się od tego uwolnić. Zostawić to, co nas tak bardzo bolało za sobą. Nadszedł czas, aby odrodzić się na nowo. To od nas zależy jaką drogę wybierzemy. Tak jak dziecko musimy wypełnić się przekonaniami, światopoglądem, planami. Zacząć wszystko od początku.

10 mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie działać lekkomyślnie. Logika nie jest jej silną stroną. Zgoła przeciwnie niejednokrotnie działa bez namysłu, przez co spotykają ją liczne konsekwencje. Co więcej, nierzadko podejmuje ryzyko.

10 mieczy: Praca I finanse

W końcu przejrzymy na oczy sferę zawodową. Ujrzymy, iż nasze postrzeganie rzeczywistości było mylne. Możemy utracić pracę, na której nam niezwykle zależało. Jest to dla nas praca marzeń, czyli jest to niełatwy moment. W sferze materialnej nadchodzą liczne straty.

Karta dnia: 10 mieczy

10 mieczy podpowiada, żeby zapomnieć o przeszłości. Warto szukać metod, by zażegnać ból. W tarocie 10 wskazuje na zakończenie pewnego etapu oraz początek czegoś nowego. Karta może wskazywać też na bezsensowną walkę. Powinniśmy przyznać się do porażki i przestać się szarpać. Dalsza kontynuacja walki nie ma sensu.

10 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Wiele smutnych chwil. Niełatwe emocje takie jak rozpacz, żal, smutek, rozczarowanie przyjmą natężenie zbyt ciężkie do zniesienia. Spotkają nas niespodziewane dramaty, a nadmiar uczuć jest naturalną konsekwencją.

10 mieczy uczucia

10 mieczy nie jest pozytywną kartą w sferze emocji. Niejednokrotnie symbolizuje koniec relacji bądź też raptowne zakończenie znajomości. Trzeba jednakże pamiętać, iż smutne momenty są także nowymi, cennymi doświadczeniami. Trzeba z nich wyciągać wnioski i zdać sobie sprawę z tego, czego oczekujemy w związku i czego powinniśmy unikać, żeby był satysfakcjonujący. Dzięki bólowi odkrywamy i pojmujemy siebie.

10 mieczy: Relacje uczuciowe

Bolesne momenty. Rozstanie z toksycznym partnerem, niespodziewane odejście partnera, wypalenie się miłości lub przejrzenie na oczy, jakim związek był w rzeczywistości. Należy oczekiwać odwołania zaręczyn, przekreślenia wspólnego czasu. Wygląda to tak, jak gdyby partner zdecydował się bez oporów przekreślić relację i zapomnieć o uczuciu, które swego czasu łączyło.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę