Co oznacza 10 pucharów w tarocie ?

Co oznacza 10 pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 10 pucharów ?

10 kielichów nazywana jest też 10 pucharów. Pokazuje osiągnięcie 100% zadowolenia. Niejednokrotnie zapowiada udany związek, życie rodzinne. Jest obietnicą tego, iż wszystko zmierza na właściwe tory, choć mogłoby się wydawać inaczej. Jednakże 10 pucharów może być także ostrzeżeniem. Jeżeli czujemy niechęć do osoby, o którą pytamy karty, oznacza to, iż przepowiednia również nie będzie pomyślna. Może okazać się, iż nas okłamie lub zdradzi. Czasem symbolizuje jedynie, że widzimy tę osobę w jasnych kolorach. Nie potrafimy dostrzec jaka ta osoba jest w głębi duszy. Interpretacja 10 pucharów jest zależna od kart sąsiadujących. W otoczeniu negatywnych kart wróżba nie będzie napawać nas optymizmem.

10 pucharów uczucia

Dla singli może symbolizować romans lub też wejście w relację. W wypadku gdy pytamy karty o konkretną osobę oraz o jej uczucia to karta niesie optymistyczne przesłanie. Chce, aby się ustatkować oraz założyć rodzinę. Marzy o relacji opierającej się na prawdziwym uczuciu, równości oraz zgodności. To od nas zależy jednakże, jak sprawy się potoczą, bo nic nie dzieje się samo. Związek potrzebuje wkładu pracy, żeby był zadowalający!

10 pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie doceniała życie rodzinne. Więzy krwi grają wielką rolę w jej życiu. Sama zresztą lubi zapraszać oraz rozpieszczać gości. Tak samo, jak uwielbia gości w domu w takim samym stopniu lubi być gościem. Ma tendencje do długich, niekończących się monologów.

10 pucharów: Przyszłe wydarzenia

Czekają zdarzenia o pomyślnym przebiegu, w których uczestniczy rodzina. Ślub, chrzciny, komunia, urodzenie dziecka. Brak napięć i kłótni między członkami rodziny. Jeżeli jednak mamy od dawna złe relacje z rodziną, powyższe może odnosić się do najbliższych przyjaciół lub też delikatnego polepszenia się stosunków rodzinnych.

10 pucharów: Praca I finanse

Pozytywny symbol dla finansów. Awanse albo inne nagrody, które przekładają się na profit finansowy. Dla prowadzących firmę sygnalizuje rozszerzenie możliwości – wdrożenie nowości lub działalność wielobranżową.

Karta dnia: 10 pucharów

Wszechświat obdarowuje nas tym, co najlepsze. Musimy nareszcie dostrzec, iż nasze życie jest takie, jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Nie ma na co narzekać. Nie są konieczne żadne poprawki. Aktualnie jesteśmy we właściwym miejscu. Wszystko jest idealne.

10 pucharów: Relacje uczuciowe

10 kielichów symbolizuje polepszenie się sfery uczuciowej. Relacja wypełni się pozytywnymi cechami takimi jak miłość, bliskość, ciepło, spełnienie, równość, partnerstwo, harmonia. Niejednokrotnie wróży zawarcie małżeństwa bądź zamieszkanie razem. To właściwy moment, żeby zdecydować się na dziecko!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę