Co oznacza 2 denarów w tarocie ?

Co oznacza 2 denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 2 denarów ?

2 monet nazywana jest też 2 denary. Karta ujawnia, że mocno zakorzenione wzorce stosowane są, żeby pozyskiwać z nich osobiste profity. Człowiek nie może się skoncentrować, ponieważ wziął na swoje barki wiele projektów do zrealizowania. Pragnie zająć się nimi w tym samym czasie. Nie jest w stanie dostrzec co dzieje się w jego środowisku. To ukazuje, jak bardzo skupiony jest na realizacji kilku projektów. 2 denarów chce zwrócić naszą uwagę, że wyłącznym kryterium naszych umiejętności są wyzwania. Tylko one są w stanie pokazać, ile w rzeczywistości możemy dokonać. Karta przypomina o potędze drzemiącej w człowieku. W najbliższym okresie czeka nas dokonywanie wyborów. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, który plan jest ważny. Najlepszym sposobem, aby odpowiedzieć na to pytanie, jest wykorzystanie czasu do namysłu. Przemiany są konieczne.

2 denarów: Praca I finanse

Ukażą się trudności. Spora szansa na kłopoty pieniężne w postaci zaciągniętych kredytów lub znacznych wydatków, braku oszczędności bądź tendencje do trwonienia pieniędzy. W sferze pracy dopadną nas wątpliwości. Tak samo, jak 2 denarów, objawią się dwie różne możliwości. Ujawni się to np. w postaci telefonu zawiadamiającego o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście będą to 2 tak samo dobrze działające firmy. Trudny wybór.

2 denarów: Relacje uczuciowe

Niepewność i 2 możliwości do wyboru. Często należy podjąć jakąś decyzję. Może oznaczać żonę oraz kochankę. Obie mogą być tak samo dobre i z trudem przychodzi rezygnacja z jednej. Karta doradza, że musimy otworzyć się i zaakceptować zmiany bądź też pozbyć się niedopowiedzeń w relacji.

Karta dnia: 2 denarów

2 monet sugeruje, że trzeba zmierzać za intuicją. Zamiast rozważać, co jest bardziej odpowiednie, powinniśmy posłuchać głosu serca. On nas właściwie nakieruje. Nie trzeba kierować się rozumem. Dzisiaj mogą pojawić się huśtawki nastroju.

2 denarów uczucia

2 monet odnosi się w kontekście żonglowania emocjami. Osoba, z którą się zobaczymy, może mieć wątpliwości czy jesteśmy właściwym obiektem uczuć. Możliwe jest to, że w tym samym czasie spotyka się z kilkoma osobami i nie wie kogo wybrać. Wreszcie może chodzić jedynie o to, że nie domknęła poprzedniego rozdziału miłosnego i nie potrafi rozpocząć nowego etapu.

2 denarów: Przyszłe wydarzenia

Nastąpią zdarzenia, które wymuszą obowiązek dokonania wyboru. Pojawią się 2 opcje. Może to być przeprowadzka na wieś lub też do miasta, zmiana posady na umysłową bądź też fizyczną, ultimatum postawione przez najbliższych np. pomoc finansowa w zamian za prace porządkowe.

2 denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie charakteryzowała się brakiem czasu. Powie nam, że rozmyśla nad ważną kwestią. Może też prosić nas o radę, gdyż stara się rozwiązać kłopot. Poznamy ją po poważnym podejściu do pieniędzy, nieodpowiedzialności oraz chwiejności.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę