Co oznacza 2 kijów w tarocie ?

Co oznacza 2 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 2 kijów ?

Karta 2 buław (2 kijów) w tarocie pokazuje rozdartego człowieka. Zdaje on sobie sprawę, że osiągalne są dwie drogi, przez co jest niezdecydowany i waha się przed rozpoczęciem jakiejkolwiek idei. Pojawia się świadomość, iż przybył okres istotnych zmian. Możemy wręcz czuć się przyciśnięci do muru. Presja podjęcia decyzji będzie ciężka, wręcz przygnębiająca. Rozterki aczkolwiek są tak intensywne, że efektywnie uniemożliwiają mu wprowadzenie tych modyfikacji. Karta reprezentuje też strach przed nieprzyjemnymi konsekwencjami po wykonaniu choćby drobnego ruchu. Dlatego też osoba znajdująca się w wibracji 2 buław preferuje, aby wszystko zostało „po staremu”.

2 kijów: Relacje uczuciowe

Brak przekonania w to, iż obecny partner to odpowiedni wybór. Nadciągające wątpliwości i wahania dotyczące związku. Będziemy analizować, czy na pewno jesteśmy szczęśliwi i niezagrożeni z tym człowiekiem. Rozbieżności w osobowości zaczną się wydawać ogromne i w zasadzie nie do ominięcia. Możliwe, że oddalił się i odczuwamy uczuciowy chłód? Jednym słowem – wątpliwości. Jest to nauka cierpliwości.

2 kijów: Przyszłe wydarzenia

Stagnacja i oczekiwania. Z ufnością oczekujemy na rozwój wydarzeń. Spodziewamy się wręcz cudu. Chcemy, żeby wszystko „działo się samo”. Karta namawia aczkolwiek, by odbierać, być czujnym i przetwarzać wszystko, co dzieje się naokoło. Jest możliwość, że będzie to ważne w sprawie, o którą pytamy.

2 kijów: Spotkanie osoby

Ktoś obserwuje i myśli o nas. Najczęściej jest to osoba płci przeciwnej. Znacząca dla nas, jednak nie znajduje się w bliskiej odległości. Może to być sąsiad, członek rodziny lub przyjaciel mieszkający daleko.

Karta dnia: 2 kijów

Wątpliwości będą towarzyszyć przez większą część dnia. Nie warto jednak w dniu dzisiejszym podejmować żadnych decyzji. Niezależnie od wyboru będzie on prowadził do braku satysfakcji. W tym dniu karta doradza, żeby powstrzymać się od jakichkolwiek postanowień. Najlepiej odłożyć to na inny dzień, w którym oddziałuje lepsza energia w sferze zmian. Trzeba oczyścić umysł z plączących się zapytań.

2 kijów: Praca I finanse

Mogą uwidocznić się kłopoty z pieniędzmi, jednakże będą one miały przejściowy charakter. 2 kijów może pokazywać pomyślność, do której doszliśmy dzięki wielkiemu poświęceniu. Może być obecne uczucie zobojętniania do aktualnej pracy.

2 kijów uczucia

Prawdopodobnie osoba będąca pod wpływem 2 buław nie odważy się na zawarcie relacji. Co interesujące można jednak zaobserwować zainteresowanie. Wszystko zakończy się jednak na obustronnej obserwacji. Niełatwo jednoznacznie odpowiedzieć czy podobamy się tej osobie. Mimo tego, że przyciągnęliśmy jej zainteresowanie, to nie podejmuje żadnych kroków. Możliwe, że ma obawy, jak związek się rozwinie? Pasywność obecna jest po obu stronach. Karta może również oznaczać, że znajdziemy się pod negatywnym wpływem tej osoby. Zalecana jest przezorność.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę