Co oznacza 2 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 2 mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 2 mieczy ?

2 mieczy pokazuje człowieka, który wpadł na interesujący pomysł i ma dwie możliwości drogi. Karta nierzadko mówi o tym, że racjonalne nastawienie do nowej idei skutkuje jej kapitulacją. Za duży okres poświęcony na rozterki, przemyślenia, zastanawianie się także nie jest zalecany, ponieważ może skutkować utratą okazji na to, aby koncepcję wcielić w życie. Sytuacja przybiera formę układanki, której fragmenty nie pasują do siebie, a my nie możemy zrozumieć, dlaczego tak jest. Próbujemy ze wszystkich sił ułożyć całość. Jednakże nadal dostrzegamy niezgodność. 2 mieczy pokazuje strach, rozterki, problemy uczuciowe. Dlatego zjawia się silna potrzeba przeanalizowania sytuacji tylko za pomocą racjonalnego umysłu nietkniętego emocjami. Trudności mogą nas przerosnąć, więc karta uczula na to, żeby nie uciekać przed problemami.

2 mieczy: Przyszłe wydarzenia

2 mieczy to naprawdę ciężki okres. Dominują w nim rozważania oraz brak zdecydowania. Sytuacja będzie wymagała od nas podjęcia decyzji. W tym samym czasie dostępnych jest kilka możliwości, co nie ułatwia rozwiązania problemu. Nie muszą być to sprawy ogromnej wagi, aczkolwiek możemy wewnętrznie przeczuwać, że robimy coś wbrew własnej woli lub też czuć sprzeczne emocje.

2 mieczy uczucia

Przedmiot zainteresowania nie jest do nas optymistycznie nastawiony. Szarpią nim obawy, a w głowie rozwijają się przygnębiające scenariusze. Naturalnie przyczyniamy się do bólu tej osoby tylko w jej głowie. Niestety udowodniając jej, że mamy dobre serce nic nie osiągniemy. Nie da się zdobyć zaufania niedowierzającego człowieka.

Karta dnia: 2 mieczy

Najlepiej sugerować się obiektywizmem. Pokój wewnętrzny to coś, czego obecnie najbardziej potrzebujemy. W dniu dzisiejszym warto postawić na wypoczynek, gdyż uczucia, niesłabnące wątpliwości i schowane lęki są złym sprzymierzeńcem w podejmowaniu postanowień bądź też analizowaniu.

2 mieczy: Praca I finanse

2 mieczy pokazuje, że nie jest to szczęśliwy okres dla sfery zawodowej. Mogą zjawić się problemy ze znalezieniem pracy. Dla ludzi prowadzących własną działalność mogą zjawić się kłopoty, które będą wymagały wprowadzenia w życie niełatwych decyzji. Karta tak samo wielokrotnie pokazuje na bierność w strefie materialnej.

2 mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie pełna wątpliwości. Zwykle stoi z boku. Nie lubi zwracać na siebie uwagi oraz sprawia wrażenie osoby nieposiadającej uczuć. Nie uzewnętrznia się zbytnio, więc może być trudno do niej dotrzeć.

2 mieczy: Relacje uczuciowe

Nadszedł moment na podjęcie trudnych decyzji. Co najmniej jedno z partnerów charakteryzuje bierność, rozterki oraz emocje przemarznięte zimnem. Możemy nie czuć bliskości. Odnieść wrażenie, iż nic nie łączy nas z partnerem. Można zamieszkiwać razem a tak naprawdę żyć osobno. Co wielokrotnie sygnalizuje 2 mieczy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę