Co oznacza 2 pucharów w tarocie ?

Co oznacza 2 pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 2 pucharów ?

2 kielichów nazywana jest także 2 pucharów. Symbolizuje początek znajomości. Drugą osobę należy traktować jednakowo. Warto przeanalizować jak byśmy chcieli, by z nami postępowano i wówczas wdrożyć to zamierzenie w życie. Z drugiej strony dostajemy przestrogę – nie wolno patrzeć na świat przez różowe okulary. Pamiętajmy, że mamy do czynienia zaledwie z człowiekiem, a nie siłą wyższą. Dlatego nie możemy przypisać takich cech żadnemu człowiekowi. Każdy z nas ma jakąś ciemną, gorszą stronę (cechę). Pozytywną stroną 2 pucharów jest to, że ukazuje relacje przyjacielskie. Prawa obowiązujące strony są takie same. Ponadto, obie strony w takim samym zakresie pragną jedności, zaangażowania, zrozumienia oraz szczerości.

2 pucharów: Przyszłe wydarzenia

Zgoda w kontaktach z innymi. Jeśli do dzisiaj odczuwaliśmy niechęć albo nienawiść, to akurat teraz nadejdzie chwila wybaczenia. Nieporozumienia pozostawimy daleko za sobą i odnajdziemy sposób na porozumienie z drugą osobą. Możliwe ustępstwa i znalezienie zbawiennego rozwiązania, na które z ochotą przystaną obydwie strony.

Karta dnia: 2 pucharów

Karta uprasza, byśmy nauczyli się czerpać radość z przychylności, jaką jest uczciwe traktowanie przez obydwie strony. To prezent, gdyż niełatwo trafić jest na człowieka nie oceniającego, niewywyższającego się, opiekuńczego i tolerancyjnego. Większość ludzi pragnie górować nad innymi.

2 pucharów uczucia

2 kielichów pokazuje, iż istnieje prawdopodobieństwo zawarcia romantycznego, autentycznego związku. Kluczem do sukcesu jest zrozumienie, zgodność w postaci kompromisów oraz niekoncentrowanie się na słabościach. To wszystko, co powinno się wykonać, żeby przemienić fascynację (zauroczenie) w poważną, satysfakcjonującą relację.

2 pucharów: Praca I finanse

Pozytywny czas w sferze materialnej. Czekają nas pomyślne warunki umowy, zadowolenie z pracy, wsparcie w trudnych chwilach przez współpracowników i owocna współpraca. Co ciekawe 2 kielichów oznacza pracę we dwójkę, więc może nadarzyć się okazja do założenia firmy z partnerem albo zatrudnienie w tej samej firmie.

2 pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się nadopiekuńczością. Docenia pomyślność drugiego człowieka. Jest godna zaufania, opanowana i komunikatywna. Może pracować w zawodzie, który wymaga pomocy drugiemu człowiekowi np. wolontariusz lub pielęgniarka.

2 pucharów: Relacje uczuciowe

Dużo miłych chwil. Możemy oczekiwać zaręczyn/ślubu oraz innych romantycznych okoliczności. Poczujemy obustronne dopełnianie się i nabierzemy przekonania co do uczuć względem partnera. Nie pierwszy i nie ostatni raz partner nas czymś urzeknie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę