Co oznacza 3 kijów w tarocie ?

Co oznacza 3 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 3 kijów ?

Karta 3 buław nazywana często inaczej 3 kijów lub 3 pałek symbolizuje oczekiwanie na wyniki wdrożonych modyfikacji w życie. Niestety nie jesteśmy w stanie odmienić już biegu wydarzeń. Człowiek musi dostrzec początkowe pozytywne rezultaty. Dopiero wtedy będzie w stanie kontynuować działanie, stawiając kolejny krok. 3 kijów ma bardzo duże znaczenie w naszym życiu, ponieważ potwierdza, iż przeszłość pozostawiliśmy za sobą i w końcu jest się w stanie skoncentrować się na przyszłości. Przekonuje nas, że dokonaliśmy słusznej decyzji, obierając teraźniejszą drogę, tym samym zamykając na zawsze przeszłość. Od teraz towarzyszyć będzie jasny, przytomny umysł. Czarno na białym – będziemy zauważać świat taki jakim jest faktycznie. Niczym oświeceni.

3 kijów uczucia

Powinno się w końcu puścić w niepamięć to, co nie zakończyło się pozytywnie i w końcu otworzyć się na nowy związek. Przeczuwamy wewnętrznie, iż jesteśmy przygotowani rozpocząć nowy etap. Jest pewna osoba, której nie od wczoraj się podobamy. Prawdopodobnie powzięła już decyzję i niedługo postara się wkroczyć do naszego życia. 3 pałek oznacza zmiany w sferze miłosnej, co może oznaczać nową relację. Trzeba dać szansę tej osobie i nie zamykać się w twardej skorupie.

Karta dnia: 3 kijów

3 pałek to optymistyczna karta. Pokazuje, że my sami tworzymy bariery. Trzeba uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wykorzystać ukryte talenty. W tym momencie jest idealny czas na to, aby zacząć działać, gdyż karta zdradza, iż zadanie da pozytywny, przewidziany rezultat.

3 kijów: Spotkanie osoby

Osoba, którą napotkamy na naszej ścieżce, będzie prawdomówna i uczciwa. Może mówić bez długiego zastanawiania się z tego względu, iż mówi bezpośrednio to, co w danej chwili przechodzi jej przez myśl.

3 kijów: Relacje uczuciowe

Pogłębienie relacji. Generalny rozwój związku. Może oznaczać to, iż jeden z partnerów chce większego oddania, czułości. Jeśli zaś układa się bardzo źle, to 3 buław ułatwia zrozumieć, iż rozwód nie jest końcem świata. Zaakceptowanie faktu, że wspólne życie czasami musi się skończyć, będzie znacznie prostsze.

3 kijów: Przyszłe wydarzenia

Starania przyniosą oczekiwany rezultat. Uwidoczni się pragnienie zmian w różnych obszarach. To dobrze, gdyż 3 buław ukazuje nie tylko osiągnięcia, ale także sprzyjające okoliczności w spełnianiu dążeń.

3 kijów: Praca I finanse

Przyszedł czas pracy wykonywanej na wysokich obrotach. Jednak prawidłowe oddanie zagwarantuje też świetne efekty. Jest szansa na awans. Naturalnie jedynie wtedy gdy bez zarzutu na niego zapracujemy! Aktualnie nie ma miejsca na marnowanie czasu w firmie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę