Co oznacza 3 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 3 mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 3 mieczy ?

3 mieczy najczęściej ukazuje bolesne zderzenie z rzeczywistością. Obecna sytuacja ni jak ma się do naszych marzeń, nadziei. Czujemy niedosyt bądź też wręcz rozgoryczenie losem. Wszystko, co nas otacza funkcjonuje bez naszej ingerencji. Jesteśmy zupełnie skazani na plany zaprojektowane przez los i jedyne co możemy uczynić to błagać go o łaskawość. Karta tak samo może oznaczać, że nie tak wyobrażaliśmy sobie rzeczywistość. Założyliśmy błędne wnioski, a wszechświat zdecydował odkryć przed nami okrutną prawdę. Jest jeszcze inne przesłanie 3 mieczy-lęki, które towarzyszyły nam od długiego czasu, okazały się trafne i sprowadzą przegraną w danej sprawie.

3 mieczy uczucia

Rozrywający, dojmujący ból w sercu jest tak mocny, że trudno jest nam otworzyć się przed nową osobą. Obdarzenie zaufaniem nie jest łatwe po traumatycznych przejściach takich jak zdrada lub też kłamstwo. 3 mieczy pokazuje też niespełnione oczekiwania i zderzenie z rzeczywistością. Ktoś postąpił inaczej, niż byśmy tego pragnęli.

3 mieczy: Praca I finanse

Niekorzystny okres. Karta może odzwierciedlić się zwolnieniem z pracy, brakiem możliwości znalezienia zatrudnienia, degradacją. Wielokrotnie wskazuje na klęskę także w sferze materialnej. Objawić to się może na kilka sposobów-brak szansy odsprzedania wartościowego przedmiotu lub też przegranie negocjacji w biznesie.

Karta dnia: 3 mieczy

3 mieczy mówi o sile wybaczania. należy nauczyć się tej umiejętności, gdyż wzburzenie, wściekłość i żal wywiera na nas za duży wpływ. Ciągłe poczucie pretensji nie służy do odbudowywania i tworzenia zdrowych relacji z innymi. Z tego powodu trzeba odpuścić. Zrozumieć, iż nikt nie jest idealny (my także), nie jest prosto. Jest to jednakże klucz do zdrowia psychicznego i wolnego serca.

3 mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie pogrążona w rozpaczy. Przeżyje kilka wyjątkowo bolesnych chwil. Nie będzie to dla niej lekki czas. Stale będzie przeżywać sprawę. Pojawi się desperacja, cierpienie, ból, smutek, rozczarowanie. Jej negatywne emocje mogą na nas wpływać.

3 mieczy: Relacje uczuciowe

Jest do niezwykle negatywna przepowiednia dla par. Karta niejednokrotnie pokazuje moment, który stał się nie do wytrzymania. Nie jest już realne naprawienie tego związku. Możliwe, że pojawiła się zdrada albo kłamstwo. Z drugiej strony prawdomówność również może być powodem do cierpienia. Skończenie tej miłości jest wielce prawdopodobnym wynikiem.

3 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzi mnóstwo ciężkich sytuacji. 3 mieczy pokazuje na pasmo rozczarowań w postaci skończenia relacji lub przyjaźni, końca kluczowego okresu w życiu, utraty posady. Możemy odczuwać, iż życie nas przerasta, stało się zbyt męczące. Karta może oznaczać, że sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że należy zreperować ją niemal natychmiast.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę