Co oznacza 3 pucharów w tarocie ?

Co oznacza 3 pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota KARTA X ?

3 kielichów nazywana jest również 3 pucharów. To okres zabawy, świętowania, wytchnienia. Wskazuje, że człowiek powinien cieszyć się z życia. Zapomnieć o kłopotach i skończyć się zamartwiać. Poświęcić czas na spotkania z oddanymi przyjaciółmi. Nadciągnęła szansa na to, by zepchnąć na bok codzienne troski. Optymizm i tryskająca pozytywna energia. Życie towarzyskie od nowa się odrodzi, a okazji do imprez będzie aż za dużo. Ślub, zaręczyny, urodziny, narodziny dziecka to możliwe zdarzenia w najbliższym okresie. Karta czasem wskazuje, iż człowiek stara się ukryć ból oraz przygnębienie za maską sympatycznego uśmiechu. Jest aktorem, który udaje, iż jest szczęśliwy oraz zadowolony z życia.

3 pucharów uczucia

Spora możliwość na odwzajemnione uczucie. Osoba ta będzie nas urzekała. 3 pucharów aczkolwiek oznacza przelotne, namiętne romanse dlatego też nie ma co żywić nadziei na ustatkowanie się. Nie należy wciągać się w tę relację pod względem uczuciowym, ponieważ zakończy się jedynie na żarliwych chwilach bez obietnic. Ponadto, osoba ta może równocześnie mieć wielu partnerów.

3 pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie uwielbiać przyjęcia. Może być duszą towarzystwa, gdyż nie brakuje jej uroku osobistego. Ponadto potrafi się wypowiadać, a ludzie po prostu pragną jej słuchać. Ciągle zadowolona i uśmiechnięta. Wielokrotnie jest autorytetem.

3 pucharów: Przyszłe wydarzenia

Skończymy niezwykle ciężki etap w życiu. Zamiast niego rozpocznie się nowy, pozytywny etap. Znalezienie rozwiązania kłopotów, porozumienia, docenianie obecności innych. Wesołe momenty i udany czas spędzony w gronie najbliższych. Imprezy okolicznościowe takie jak chrzest, komunia, ślub, urodziny.

3 pucharów: Praca I finanse

Obecne działania mogą zaowocować w przyszłości. Ogólnie pozytywny czas w sferze zawodowej. Pojawi się niemało okazji do imprez firmowych lub też urlopów. Możliwość premii, bezpłatna pomoc ze strony Państwa w realizacji projektu.

3 pucharów: KARTA X

3 pucharów każe nam nie zapominać o radości. Powinno się znaleźć czas na rozrywkę, śmiech oraz optymizm. Nie należy żyć tylko obowiązkami, ponieważ człowiek jest wówczas ”martwy”. Warto rozpocząć działania, które napawają optymizmem i poznać ludzi tryskających pozytywną energią. Nauczmy się wreszcie cieszyć życiem!

3 pucharów: Relacje uczuciowe

3 kielichów opowiada o tym, że nie tylko partnerzy są obecni w tym związku. Osoby trzecie również oddziałują na tę relację. W pozytywnym aspekcie wielokrotnie oznacza wspólne momenty z rodziną, dobre relacje z teściami. Wiele okazji do imprez rodzinnych. Obecność rodziny. W negatywnym kontekście może sygnalizować, iż trafi się osoba 3, z którą partner będzie nas zdradzać albo zaledwie zaproponuje nam trójkąt w sypialni.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę