Co oznacza 4 denarów w tarocie ?

Co oznacza 4 denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 4 denarów ?

4 monet nazywana jest także 4 denarów. Obecnie człowiek gromadzi dobra materialne i potrafi je prawidłowo wykorzystać. Niestety, lecz w dalszym ciągu nie nauczył się czerpać z nich zadowolenia. Często zdarzały mu się akty chciwości. Nie chce się dzielić tym, co ma z innymi. Na dodatek, unika jak ognia zainwestowania pieniędzy na rozwój czy też swoje przyjemności. 4 denarów nieraz ukazuje przejmujący lęk przed stratą dorobku. Dzieje się tak bez względu na ilość posiadanych oszczędności. Niepewność jest zgoła paraliżująca. Człowiek bez przerwy przejmuje się, a co za tym idzie, w głowie pokazują się czarne scenariusze, które skutecznie skłaniają do rozpaczliwego trzymania się pieniędzy.

4 denarów uczucia

Obojętność oraz brak działania. Obawa przed przejęciem inwencji. Powinno się pamiętać, iż osoba, która będzie chciała się z nami umówić, będzie raczej nastawiona na zyski. Z zimną krwią przekalkuluje czy opłaca się poświęcać czas na tę znajomość. Wreszcie może zadziałać to w drugą stronę i objawi się próbą kupienia naszej miłości.

4 denarów: Praca I finanse

Może zjawić się sumienny pracownik albo inny aspekt, który wzbudzi w nas obawę przed stratą zatrudnienia. Jednak 4 monet symbolizuje stabilizację w sferze zawodowej, która może objawić się propozycją zmiany umowy na czas nieokreślony lub zmianę stanowiska na takie, które zapewnia stałe zatrudnienie.

4 denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce jest obowiązkowa, dąży do zrealizowania planów, kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie lubi wydawać pieniędzy, wręcz odwrotnie – jest wręcz chciwa. Potrafi zarządzać produktywnie czasem. Treści konwersacji przez nią poruszane mogą krążyć wokół wszystkiego. Żeby tylko nie dotyczyły jej bezpośrednio.

4 denarów: Przyszłe wydarzenia

4 denarów najprościej opisać słowem – bierność. Dlatego też zdarzenia, które będą się pojawiały, nie spowodują zmian, a prędzej zatrzymają nas w aktualnym położeniu. Przychodzące sytuacje mogą obnażyć przenikający nas lęk przed zmianami. Uzmysłowią, czego tak naprawdę się boimy.

4 denarów: Relacje uczuciowe

4 denarów nie stanowi dobrej wróżby. Symbolizuje to, iż związek stoi w miejscu, rutyna jest na pierwszym miejscu. Możliwe jest to, iż jeden z partnerów jest w związku ze względu na profity bądź jest mu szkoda skończyć relację, która w sumie „nie jest spełnieniem marzeń, ale w sumie to przyzwyczaiłem się i jest komfortowo”. Partner jest pasywny emocjonalnie. Równie dobrze, może znaczyć, że obawiamy się straty partnera. Jesteśmy zaborczy i najlepiej zamknęlibyśmy drugą osobę w klatce.

Karta dnia: 4 denarów

4 monet doradza, żeby człowiek przestał się obawiać. Pamiętał o tym, że jak coś odejdzie, to pojawi się następne. Ilość otrzymanych szans jest nieograniczona. Raz stracona możliwość nie znaczy, iż już nigdy więcej nie nadejdzie. Bądźmy szczęśliwi i cieszmy się życiem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę