Co oznacza 4 kijów w tarocie ?

Co oznacza 4 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota KARTA X ?

4 buław nazywana jest też 4 kijów lub 4 pałek. Przedstawia trwałość oraz harmonię. Wniesione starania wreszcie przynoszą widoczne rezultaty. Stanowią swego rodzaju silne podłoże do kolejnych zmagań. Dzięki widocznym efektom włożonego wysiłku człowiek odczuwa stabilność oraz spokój. 4 pałek zwraca uwagę na to, żeby nie snuć marzeń, lecz przekładać je na realne działanie. W przeciwnym wypadku wielce możliwe jest, iż już na stałe pozostaną tylko wytworem ludzkiego umysłu. Jest swego rodzaju przyjacielem, który namawia i mobilizuje – działaj! Nadszedł już odpowiedni moment. Na co czekasz?

4 kijów: Spotkanie osoby

Możliwe jest napotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Zwyczajnie może to być dusza towarzystwa czy też osoba przemawiająca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba będąca w składzie komitetu w szkole.

4 kijów: Relacje uczuciowe

Dla stałych związków pokazuje stabilizację oraz trwałość. Single za to powinny spotkać nowe osoby, gdyż 4 buław wskazuje szansę na powodzenie w sprawach miłosnych. Będzie to okres przyjemnych, satysfakcjonujących, emocjonalnych spotkań. Jest to pozytywna karta. Jednakże wydźwięk jej w życiu może być nietypowe – być może w krótkim czasie znajomy zdecyduje się na ślub?

Karta dnia: 4 kijów

Jako karta dnia obrazuje bardzo dużo pozytywnych chwil. Jako porada uczy, aby celebrować dokonania. Nie powinno być to egoistyczne doświadczenie. Osiągnięcia reszty są tak samo znaczące, jak własne, z tego powodu je też powinno się w odpowiedni sposób celebrować. Trzeba zacząć cieszyć się z dobrych wyników.

4 kijów: Przyszłe wydarzenia

Nie ma chwili na stagnację. Na okrągło będzie się coś działo, lecz w korzystnych wymiarach. Karta 4 pałek zapowiada, że jest to czas poznawania nowych życiowych ścieżek. Powinniśmy mocno skoncentrować się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

4 kijów: Praca I finanse

W pracy zdarzy się coś pomyślnego. Może to być podwyżka, awans czy też po prostu kurs ukończony z pozytywnym wynikiem. Zapowiada ukończenie jakiegoś projektu, którego efektem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej pracy. Może także zapowiadać, iż przeciwności pozostaną w tyle i czeka nas udany wypoczynek.

4 kijów uczucia

W skrócie – pogodne chwile, rozrywka, korzystny czas. Nie tylko dla osób będących w związku, ale też dla tych, którzy ciągle poszukują drugiej połówki. Karta radzi, aby nie zamykać się na nowe znajomości. Wręcz odwrotnie. Osoby samotne mogą wejść w udany związek z tego względu, że karta obiecuje pomyślność. Odpowiedni okres na rozpoczęcie relacji.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę