Co oznacza 4 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 4 mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 4 mieczy ?

4 mieczy pokazuje potrzebną regenerację. Przyszedł czas, w którym trzeba zaprzestać angażować się w rozwiązywanie kłopotów. Zupełne skoncentrowanie się na danej sprawie jest za bardzo obciążające dla organizmu. 4 mieczy prosi, żeby wycofać się w cień, odpocząć i nabrać sił. W tym momencie intuicja/medytacja jest najbardziej odpowiednią zdolnością. Dzięki czemu możemy doświadczyć świeżego nastawienia. Czasem wprost olśnienia. 4 mieczy symbolizuje również okres uleczenia. Jest to niezmiernie powszechna przepowiednia. Z tego powodu nadchodzące zdarzenia będą wymagały znalezienia oraz wprowadzenia metod na „wyleczenie”.

4 mieczy uczucia

Nasze wewnętrzne potrzeby przestaną być wreszcie tajemnicą. Karta wróży okres na odkrywanie swojej tożsamości. Czas ten uwzględnia również zrozumienie swoich, najmocniejszych pragnień. Co umożliwi w przyszłości stworzenie poważnego związku. Dla osób samotnych nie przepowiada rozpoczęcia miłosnej relacji.

4 mieczy: Przyszłe wydarzenia

4 mieczy może symbolizować spędzanie czasu samemu. Odseparowanie od świata i spędzanie czasu bez udziału aktywności fizycznej np. biblioteka. Czasami wprost pasywność. Karta może też pokazywać na konkretne zdarzenia, które pozbawiły nas resztek sił. Co w rzeczywistości sprawiło, iż jesteśmy wycieńczeni.

4 mieczy: Spotkanie osoby

4 mieczy nierzadko ukazuje na osoby, które będą znajdowały się w budynku nie z własnej woli. Prawdopodobne jest, że uległy wypadkowi bądź też stan ich zdrowia gwałtownie się pogorszył, tworząc realne zagrożenie.

4 mieczy: Praca I finanse

Zastój w strefie zawodowej. Może być to urlop bezpłatny, na który muszą udać się wszyscy pracownicy, zbyt długie poszukiwanie posady, brak możliwości na awans w miejscu zatrudnienia. Dla pieniędzy oznacza zastój. Inwestycje nie przyniosą zysków, firma będzie pracowała na mniejszych obrotach, a finansów może wprost nie starczyć na podstawowe potrzeby.

Karta dnia: 4 mieczy

Karta ukazuje, że musimy zagospodarować czas w taki sposób, żeby znaleźć chwilę na wyciszenie i zregenerowanie się. Może wydarzyć się też tak, iż los samodzielnie zmusi nas do relaksu. Chociażby w postaci zwolnienia z pracy.

4 mieczy: Relacje uczuciowe

Przyszedł etap na przemyślenia oraz chwilowy postój. Partnerzy starają się przeprowadzić kalkulacje czy i ile relacja im daje. Opracowywany jest plan działania dotyczący rozwiązania kłopotów w związku. Zauważamy, co konkretnie należy w nim poprawić. Konwersacje z partnerem to ostatnia rzecz, na którą mamy chęć. Odczuwamy mocną chęć przebywania z daleka od partnera. Karta nie pokazuje jednakże na rozstanie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę