Co oznacza 4 pucharów w tarocie ?

Co oznacza 4 pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 4 pucharów ?

4 kielichów nazywana jest również 4 pucharów. Człowieka złapała rutyna. Ma wrażenie, że wszystko ma już za sobą, nic go nie zdziwi. W skrócie-wszystko już przeżył. Mało tego nie jest zbyt zadowolony ze swego życia, przez co nie widzi jego dobrych stron, prezentów od losu. Wszystko straciło znaczenie – spotkania ze znajomymi, zaczynanie nowych projektów czy też do tej pory zadowalająca praca. Bez przerwy myśli o tym, czego nie ma, a co mógłby posiadać. Jest zachłanny, pragnie posiadać więcej i w ogóle nie docenia tego, co dostał od losu. Tak mocno jest skupiony na deficytach, iż nie umie dostrzec perspektyw, jakie niesie dla niego wszechświat.

4 pucharów: Relacje uczuciowe

To nader negatywna karta dla relacji. 4 pucharów pokazuje na to, że relacja zaczyna się z wolna psuć, zmierza ku rozstaniu. To okres rozczarowań, awersji do drugiej osoby, złamanego serce, braku zaciekawienia drugą osobą, monotonii oraz nieistniejącego zaangażowania w relację (brak działania), niezadowolenia ze związku.

4 pucharów: Praca I finanse

W sferze zawodowej pojawi się brak motywacji do działania lub też zgoła niechęć do samej pracy. Zobowiązania zaczną nas irytować, nudzić bądź zgoła odbierać chęć do życia. Nie będziemy się rozwijać, a tkwić w miejscu.

4 pucharów uczucia

4 kielichów pokazuje wycofanie się. My bądź osoba, która nas zainteresowała, czuje niechęć do rozpoczęcia nowego związku bądź żyje wspomnieniami, przeżywając je na nowo. Karta pokazuje także rozterki miłosne, rozczarowanie relacją, brak pewności co do uczuć, a nawet znużenie.

Karta dnia: 4 pucharów

4 kielichów przestrzega przed biernością spowodowaną przeszłością. Nie potrzeba nam wpędzania się w poczucie winy, wymyślania rozwiązań minionych już problemów oraz kierowaniu na siebie gniewu. Należy sobie przebaczyć i podarować możliwość na start nowego etapu w życiu. Poza przeżytą porażką są inne rzeczy, na których należy się skupić. Dzisiaj prawdopodobnie będzie przeważał negatywny nastrój.

4 pucharów: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzą chwile, które wywołają skupienie się na sobie. Myślenie nad sensem życia i ocenianie go, inne postrzeganie rzeczywistości i zmiana podjętych już postanowień, odczuwanie tęsknoty za czymś, co już przenigdy nie będzie częścią naszego życia, zmarnowane szanse.

4 pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się przede wszystkim brakiem ochoty do życia. Niezadowolona ze swej obecnej sytuacji życiowej. Nie widzi sensu dalszej egzystencji. Zmęczona, rozgoryczona, znudzona a czasami przygnębiona.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę