Co oznacza 5 denarów w tarocie ?

Co oznacza 5 denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 5 denarów ?

5 monet nazywana jest również 5 denarów. Los nie służy. Niedawne zdarzenia miały zły wydźwięk. Człowiek mógł otrzymać choćby wypowiedzenie z pracy. Jeśli wiele czasu pracował w tej samej dziedzinie ciężko mu będzie się przebranżowić. Odczuwamy, iż znienacka dotknęliśmy dna i nie umiemy znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Towarzyszy nam strach, utrata wiary oraz dylematy. Człowiek jest przyciśnięty do muru, a więc potrafi dokonać nawet radykalnych, destrukcyjnych czynów oraz postanowień. Negatywne wydarzenia nie muszą mieć długofalowego charakteru. Może to być np. poronienie, odejście najukochańszej osoby. Sęk w tym, że radzimy sobie z bólem. 5 denarów może mieć odmienne podłoże. Od czasu do czasu ukazuje człowieka, który dokona cudów, by tylko ocalić najdroższe, najważniejsze osoby.

5 denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie dotykał bezduszny los. Źle czuje się psychicznie, nie wytrzymuje natłoku zmartwień. Zła passa może objawić się na mnóstwo sposobów-degradacja na niższe stanowisko, odrzucenie przez partnera, śmierć bliskiej osoby lub też raptowna potrzeba sięgnięcia po wszelkie oszczędności.

Karta dnia: 5 denarów

5 monet skupia się na dobrym uczynku, jakim jest uratowanie człowieka tonącego. Trzeba wyciągnąć dłoń do osoby, która jest w ciężkim etapie życia. Nie powinniśmy skupić się tylko na jednostronnym działaniu. Gdy przeczuwamy, iż nie damy rady stawić czoła problemom, musimy poprosić innych o radę, przysługę bądź zwykłe podanie informacji.

5 denarów: Relacje uczuciowe

Załamanie w relacji. Niektóre aspekty zostały zlekceważone, a mają wielkie znaczenie dla partnera. Dlatego nie czuje się bezpiecznie. Zlekceważony, niezrozumiany. Silnie boi się zrobić błąd, gdyż nie okazujemy mu odpowiedniego wsparcia. Nie są to cechy udanego związku, przez co może się on zakończyć.

5 denarów uczucia

Nie warto poświęcać czasu na poszukiwanie partnera. Piątka monet sygnalizuje, że będzie to człowiek, który ma niską samoocenę. W głębi duszy odczuwa, iż nie jest wystarczająco dobry, by wejść w tę relację. Lepiej pozwolić mu na litowanie się nad sobą w samotności niż martwić się jego pesymistycznym podejściem do życia.

5 denarów: Przyszłe wydarzenia

5 denarów ukazuje, że zostaną poniesione straty. Wielokrotnie symbolizuje wydatki. Leczenie zęba, strata portfela, zepsuty samochód to dość możliwe wydarzenia dla 5 denarów. Aczkolwiek nie można się poddawać, gdyż nadciągnie pomoc od przychylnej osoby.

5 denarów: Praca I finanse

Piątka monet symbolizuje bardzo negatywny okres w strefie zawodowej. Osoby zatrudnione mogą utracić stałe posady. Bezrobotne zaś jeszcze przez długi czas nie otrzymają telefonu z informacją o przyjęciu. Generalnie wszystkie próby ocalenia sytuacji raczej skończą się porażką. Może okazać się, że nie dorównujemy już kolegom z pracy, z tego powodu kontakty mogą się nieco rozluźnić. W hierarchii zejdziemy na najniższy szczebel.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę