Co oznacza 5 kijów w tarocie ?

Co oznacza 5 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 5 kijów ?

5 buław nazywana jest również 5 kijów bądź 5 pałek. Karta pokazuje batalię i towarzyszącą jej konfrontację. Człowiek przymuszony będzie przystawać przy swojej racji i bronić idei, w którą wierzy. Wymaga to głębokiej obserwacji własnych kroków oraz przyjęcia właściwej strategii, czyli dopasowania się do obecnie panujących warunków. Sęk w tym, by znaleźć sposób na ochronę wartości bliskich sercu. Niezbędne okaże się zmierzenie z przeciwnościami losu. Znaczenie 5 buław może przyjąć nieco inną postać – emocjonalną. Niektóre osoby mogą odczuwać bezmiar przeciwstawnych emocji, rozdarte serce. Nie będzie to przyjemne uczucie.

5 kijów: Przyszłe wydarzenia

Nowe zdarzenia, idee, działania w różnych obszarach osobistych. Ogólny pośpiech oraz pokaźny natłok myśli. 5 kijów może też wskazywać na to, że staniemy się oparciem dla drugiego człowieka w jego trudach. Warto skierować uwagę na zdarzenia, które dzieją się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

5 kijów: KARTA X

Trzeba okazać własną odporność psychiczną. Zakończenie konfliktu, zawarcie kompromisu to bardzo prawdopodobny scenariusz dla 5 kijów. Karta doradza także, aby przeanalizować, co właściwie jest intencją naszej walki i czy jesteśmy pewni, iż jest to warte wysiłku. Wskazuje na to, żeby powód starań był rozważną decyzją.

5 kijów: Relacje uczuciowe

Nietrudno o awantury. Uczucia staną się niemożliwe do ujarzmienia. Wystarczy jeden niewłaściwy gest, słowo albo spojrzenie do wszczęcia kłótni. Pozytywna informacja jest taka, że karta oznacza przystosowanie się do nowych zasad, reform.

5 kijów: Praca I finanse

Silna konkurencja. Możliwe, że ambitny i wykwalifikowany pracownik będzie usiłował za wszelką cenę przegonić nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, dlatego też opłaca się staranniej przyjrzeć się zachowaniom znajomym z pracy. 5 kijów może wskazywać zaledwie na trud w miejscu pracy w postaci przygniatających nowatorskich projektów lub nadgodzin. Bardzo możliwa jest też zmiana regulaminu. Konieczne jest więc dostosowanie się do nowych zasad. Zmiana utrwalonych przyzwyczajeń nie jest prostym doświadczeniem.

5 kijów: Spotkanie osoby

Na drodze stanie rozkapryszona osoba. Ma ogromne pokłady energii, nierzadko prowadzi polemikę. Ciężko ją zatrzymać. Może być zainteresowana życiem innych osób.

5 kijów uczucia

Nie jest to dobry okres dla samotnych osób. Próba wejścia w relację może być zanadto trudna. Może to być irytujące, zważając uwagę na to, iż właśnie teraz staniemy się szczególnie atrakcyjni.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę