Co oznacza 5 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 5 mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 5 mieczy ?

5 mieczy często pokazuje na to, że człowiek nie zwraca uwagi na innych w sytuacji wygranej. Nie liczy się dla niego to, co czuje druga osoba. Jego zwycięstwo jest jego wyłącznym dążeniem i bezwzględnie wykorzysta wszelkie metody, by zwyciężyć. Co więcej, wygrana może być celem sama w sobie. Nie liczą się dobra, jakie może z niej czerpać. Jednakże zupełnie nie musi tutaj chodzić o nas. Karta wielokrotnie ostrzega nas przed osobą, która skrzywdzi nas nadzwyczajnie dotkliwie. Dopuści się wszelkich podłości, by urzeczywistnić swój egoistyczny plan. Oszustwa, intrygi, sztuczki, szyderstwo to narzędzia, którymi posługuje się perfekcyjnie, niczym mistrz. Należy wspomnieć, że 5 mieczy nierzadko zwie się kartą porażką.

5 mieczy: Relacje uczuciowe

Należy skończyć męki oraz zakończyć tą relację. 5 mieczy nazywa się często kartą porażką przegraną i to nie bez powodu. Przynajmniej jedno z partnerów nie podejmie próby walki o związek. Być może miotają człowiekiem silne obawy, a co za tym idzie, zwyczajnie się poddaje. Karta często ukazuje wręcz na wypalenie się uczucia.

5 mieczy uczucia

Przedmiot naszych uczuć może zgoła naśmiewać się z nas. To, że jesteśmy zaangażowani, przynosi mu chorą przyjemność. Co interesujące czuje się lepszy z tego względu i myśli, że może nas podporządkować. Jest to toksyczne zachowanie. Karta często pokazuje walkę. Aczkolwiek nie należy starać się o osobę o takim (nikczemnym) usposobieniu.

Karta dnia: 5 mieczy

5 mieczy doradza przezorność i czujność. Należy przekonać się, czy osoba, o którą zapytaliśmy karty, nie ma wobec nas niecnych planów. Konieczne będzie uświadomienie innym, iż określiliśmy klarowne reguły, których oni nie mogą łamać. Naturalność, asertywność, komunikatywność to niedoceniane narzędzia, które są konieczne, do pokazania w którym miejscu kończą się granice.

5 mieczy: Praca I finanse

5 mieczy w sferze finansów pokazuje każdego rodzaju przegraną i rozczarowanie. Utrata pracy, brak dochodów bądź wręcz długi, brak możliwości znalezienia posady, nieetyczne działania ze strony współpracowników np. ktoś może wymyślać toksyczne plotki.

5 mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie skoncentrowana tylko na sobie. Trudno z nią prowadzić dyskusję, ponieważ lubi stawiać na swoim. Przekonuje innych do własnego zdania bądź wręcz narzuca je. Jest też interesowna. We wszystkim musi widzieć korzyść oraz egoistyczny korzyść. Inni się nie liczą.

5 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadciągają konfliktowe momenty. Nieuczciwe zagrywki, szkalowanie, manipulacja, fałszywe oskarżenia, zapewnienia bez pokrycia. Duże prawdopodobieństwo spotkania wilka w owczej skórze. Z pozoru może wydawać się wszystko w porządku, a intryga będzie wykonana precyzyjnie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę