Co oznacza 6 denarów w tarocie ?

Co oznacza 6 denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 6 denarów ?

6 monet nazywana jest także 6 denarów. W wypadku miłości karta pragnie, byśmy przemyśleli, czy jedno z partnerów jest ukierunkowane, aby dawać oraz się dzielić. Drugie zaś głównie jest biorcą. Nie jest utrzymana równowaga. 6 monet w ogólnym znaczeniu pokazuje rzeczywistą istotę sprawiedliwości oraz próbę słusznego odnowienia równego podziału. Człowiek z ochotą dzieli się swoimi zasobami, bo zależy mu na tym, żeby życie było tak samo wspaniałomyślne dla wszystkich. Niczym wybawiciel stara się zwrócić to, o czym zapomniał los. Odnajduje w tym pokój ducha. 6 denarów radzi, abyśmy przemyśleli to, czy nie jesteśmy jedynie biorcami. Czy bezinteresowna pomoc jest dla nas priorytetem? Czy odgrywa znaczącą rolę w naszym życiu?

6 denarów: Praca I finanse

Pozytywne skutki widoczne dzięki szóstce denarów to anulowanie długu, zaliczka, premia, podwyżka. Generalnie pomyślność w sferze materialnej. Może sygnalizować też wyróżnienie lub stypendium. Jeżeli obecnie nie brakuje nam funduszy, to my powinniśmy okazywać hojność wobec innych. Jako właściciel firmy możemy przyznać premię pracownikom.

6 denarów: Przyszłe wydarzenia

Przydarzą się szanse do rozpoczęcia akcji charytatywnych np. zbieranie plastikowych zakrętek dla podopiecznych fundacji lub też zbiórka jedzenia. Jeśli żyjemy biednie, to prawdopodobnie ktoś da nam wsparcie finansowe.

6 denarów: Relacje uczuciowe

Z jednej strony 6 denarów sugeruje, iż warto zastanowić się nad tym, czy jedno z partnerów nie musi prosić o uwagę, uczucie, gotówkę. Z drugiej jednak najczęściej przedstawia pomyślne, sprawiedliwe funkcjonowanie związku. Proporcja dawania/brania jest doskonała. Wsparcie, pomoc, zrozumienie jest w tym przypadku czymś naturalnym.

Karta dnia: 6 denarów

Skupmy się na jakości relacji z innymi. Czy ktoś nie wykorzystuje nas, nie dając nic w zamian? Czy odczuwamy, iż jesteśmy traktowani z wzajemnością? 6 monet podkreśla to, że we wszechświecie powinien być idealny balans dawanie/branie.

6 denarów uczucia

Nowy obiekt uczuć jest szczodry i posiada dużo do zaoferowania. Pragnie się nami zaopiekować, jest przychylna oraz służy pomocą. Jeśli po raz któryś związek nie wypalił, to trzeba przeanalizować nasze zbyt wygórowane pragnienia. Prawdopodobnie także byliśmy zbytnio zachłanni, a za mało skorzy do poczynań na rzecz partnera.

6 denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie służyła nam pomocą. Może to działać w odwrotną stronę, zatem my pomożemy jej. Forma może być różnorodna – wsparcie mentalne, doświadczeniem życiowym bądź też konieczna pożyczka do spłaty kredytu (może wprost przekazać fundusze bez informowania).

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę