Co oznacza 6 kijów w tarocie ?

Co oznacza 6 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 6 kijów ?

6 buław nazywana jest także 6 kijów lub 6 pałek. Dostrzegalny sukces po wygranej bitwie. Człowiek mógł borykać się ze swoimi ułomnościami lub pewnymi ludźmi. W ostatecznym rozrachunku przezwyciężył znoje. Osiągnięcie celu zakończyło się powodzeniem. Nareszcie może liczyć na moment uspokojenia i cieszyć się sukcesem. Nierzadko pojawia się poczucie własnej wartości, poczucie dumy. Przezwyciężonymi przeciwnościami mogły być chociażby niekorzystne emocje po traumatycznym zdarzeniu. Konieczne było zmierzenie się z nimi, aby w końcu osiągnąć spokój ducha. Karta 6 buław powoduje, że osoba wytwarza dokoła siebie niezwykłą aurę, wprost czuć od niego magnetyzm, któremu trudno się oprzeć. Widzimy w nim autorytet, podziwiamy go. Sądzimy, że to osoba, którą należy naśladować.

6 kijów: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce to taka, która osiągnęła zwycięstwo. Zwraca na siebie uwagę, więc może być to osoba publiczna np. sportowiec, aktor. Również może zapowiadać zwycięzcę loterii, który stał się bogaty z dnia na dzień.

Karta dnia: 6 kijów

Jest to pozytywny etap na ustanowienie celu i sumienne dążenie do niego. 6 pałek zwiastuje pomyślność. Wskazane jest, by zatroszczyć się o optymistyczne nastawienie. Skutkiem tego będzie utrzymująca się motywacja do działania. Szkoda, by negatywny nastrój przyczynił się do niepowodzenia. Należy temu przeciwdziałać. 6 kijów wskazuje też, żeby człowiek nauczył się czerpać radość z tego, iż ma dobrą reputację. Nie ma nic bardziej pokrzepiającego, że ktoś dostrzegł w nas wspaniałą osobowość.

6 kijów: Relacje uczuciowe

Dla par sukces może odnosić się do przerwania sporu. Szczęśliwy związek, który jest w stanie pokonać wszelkie trudności. 6 kijów może uwidocznić się pomyślnymi nowinami w postaci zaręczyn, potwierdzenia ciąży, powrót prawdziwej miłości.

6 kijów: Praca I finanse

6 kijów wskazuje na zwycięstwo. Uświadamia, iż pewne sprawy skończą się powodzeniem. Uzyskanie nowej pracy, awans, wyższe stanowisko, premia, uznanie szefa, zbieranie owoców ciężkiej pracy.

6 kijów uczucia

Triumf, który może się uwidocznić w różnoraki sposób: podbicie serca, stworzenie spełnionego małżeństwa, podporządkowanie partnera (może czuć się urażony. Jest to pozytywny okres dla singli. Dla par pojawia się ważka porada. Karta zaleca, aby zastanowić się, czy aby triumf jest korzystny dla obojga. Czasami nie stawia to partnera w negatywnym świetle?

6 kijów: Przyszłe wydarzenia

W tym czasie nierozłącznie będzie towarzyszyła nam tak i chęć pomocy oraz pomoc ze strony znajomych. Zdarzy się dużo pozytywnych chwil i przyjdą do nas dobre wieści. Pozytywny skutek może dać choćby pierwsze miejsce w konkursie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę