Co oznacza 6 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 6 mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 6 mieczy ?

6 mieczy wskazuje na stawianie następnych kroków naprzód. Co prawda nie dzieje się to w ogromnym tempie, ale też nie towarzyszy temu słomiany zapał. Zmiany realizowane są bezustannie. Człowiek wie jak prowadzić działania i nie jest impulsywny. Karta jest oznaką spokojnego tempa. Wskazuje, że człowiek nie powinien ulegać uczuciom, a wręcz musi potrafić je kontrolować. Przezorności nigdy nie za dużo. 6 mieczy może również zalecać, że nadszedł czas, by zapomnieć o przeszłości i wybrać nową ścieżkę. Potencjalnie przykra sytuacja może zmienić się na naszą korzyść. Dzięki temu możemy zgoła dziękować losowi za przykry wypadek, bo spowodował więcej dobrego aniżeli złego.

6 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Życie wymusi na nas podjęcie postanowień w ważnych sprawach. Pojawi się także trochę nowych ścieżek. Karta jest symbolem wszelkiego typu podróżowania. Możliwe, że będzie trzeba opuścić granice kraju. Niekoniecznie muszą to być wyjazdy, do których życie nas zmusiło.

6 mieczy: Praca I finanse

Pojawią się zmiany w strefie zawodowej. Możliwe, że szef zaproponuje nam ukończenie kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe lub będziemy musieli zmienić stanowisko. Mogą przydarzyć się wyjazdy zawodowe. Dla osób, które prowadzą własny interes, także przepowiadane są zmiany-branży lub też zwyczajne wprowadzenie nowych udogodnień/funkcji, albo asortymentu.

Karta dnia: 6 mieczy

Nie trzeba wracać do wspomnień oraz ograniczać się do tego, co było. To tylko nas blokuje. Trzeba wdrożyć coś nowego do życia, a przekonamy się, że jesteśmy w stanie dużo z siebie wydobyć. Nie obawiajmy się sprawdzić, jak daleko nas zabiorą z pozoru niezbyt użyteczne umiejętności.

6 mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, którą napotkamy na naszej ścieżce, będzie zdawała się odległa. Może być ciężko do niej trafić, a nawet może okazać się, iż niedługo wyjeżdża. Równie dobrze możemy poznać ją przez Internet. Wydaje się zamknięta, nieosiągalna. Niemożliwa do odkrycia.

6 mieczy uczucia

Karta przedstawia człowieka, który trzyma się z dala. Przeszłość okazuje się bardzo trudna. Tak ciężka, iż aż nierealne jest wejście w nowy związek. To niestety wymaga naturalności, siły i zwalczania starych schematów. Stale istnieje strach, przed powtórnym zranieniem. 6 mieczy pokazuje na możliwość utworzenia związku, jednak będzie on wymagał ogromu czasu oraz poświęcenia. 6 mieczy niejednokrotnie symbolizuje relację na odległość.

6 mieczy: Relacje uczuciowe

Karta ukazuje sprawę w kilku kontekstach. Może zwiastować rozwiązanie kłótni i okres spokoju, niespieszny postęp. Aczkolwiek równocześnie pokazuje na to, żeby prowadzić otwarte konwersacje. Może symbolizować nowy początek w postaci wspólnego zamieszkania lub też zgoła przeciwnie – zakończenie związku, jeśli był szczególnie toksyczny.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę