Co oznacza 6 pucharów w tarocie ?

Co oznacza 6 pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 6 pucharów ?

6 kielichów nazywana jest też 6 pucharów. Symbolizuje melancholijny powrót do przeszłości. Wracanie myślami do minionych pogodnych momentów. Tęsknimy za czasami, kiedy wszystko było tak piękne no i łatwe. Działo się to przeważnie w dzieciństwie, z tego powodu z chęcią teleportujemy nasz umysł do tego etapu życia. Głównie kiedy rzeczywistość nas rozczarowała. Karta uprasza, żeby znaleźć niewielkie przyjemności w czasie teraźniejszym. Obdarowywanie bliźnich, pomoc albo drobna przejażdżka hulajnogą mogą nadać życiu smak, a czasami wprost sens. 6 pucharów może być również ostrzeżeniem, aby nie idealizować obecnej sytuacji. Tylko zmierzyć się z nią w jej realnym wydaniu. Nie powinniśmy żyć także przeszłością.

6 pucharów: Praca I finanse

6 pucharów ukazuje rodzinną atmosferę w pracy. Może pojawić się oferta posady jako opiekun dziecka lub zwierzęcia domowego. Zawody artystyczne także są prawdopodobne. Czeka nas emocjonalne zadowolenie z pracy.

6 pucharów: Relacje uczuciowe

6 pucharów oznacza pełne spełnienie emocjonalne. Karta może mówić o tym, że partnerzy są nieprzemijającymi dziećmi. Oczywiście pociąga to za sobą rezultaty zarówno pozytywne, jak i niedobre dla relacji. Określa to także, jak relacja będzie wyglądała w przyszłości. Nierzadko ukazuje przywiązanie jednego z partnerów do przeszłości, co powstrzymuje rozwój relacji.

6 pucharów: Przyszłe wydarzenia

6 kielichów jest kartą wspomnień dlatego też, należy w tym miejscu doszukiwać się nadchodzących zdarzeń. Możemy odnaleźć przedmiot, którym bawiliśmy się w dzieciństwie bądź poszukiwać informacji w aktach dotyczących naszej rodziny. Jest to czas bezpieczeństwa i harmonii – tak samo, jak było to w dzieciństwie.

6 pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się młodzieńczym wyglądem. Naturalnie dokumenty będą wskazywały na to, iż jest starsza. Ma artystyczną duszę. Ciekawi ją sztuka, historia, archeologia. Może pracować jako historyk, pisarz lub wolontariusz w domu dziecka.

Karta dnia: 6 pucharów

Przestańmy się zamartwiać! Odepchnijmy negatywne emocje i stańmy się, przynajmniej na chwilę beztroskim dzieckiem. Tak przyjemnie jest cieszyć się życiem i przypomnieć sobie jak zasadniczo powinno ono wyglądać. Trzeba okazać życzliwość przyjaciołom i rodzinie.

6 pucharów uczucia

Karta czasami wskazuje na pragnienie powrotu do dawnej miłości. W innym wypadku oznacza zjednoczenie 2 bratnich dusz. Pojawia się chęć obopólnego troszczenia się o sobie, otaczania się bliskością. Często wróży relację z kimś poznanym dużo lat temu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę