Co oznacza 7 denarów w tarocie ?

Co oznacza 7 denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 7 denarów ?

7 monet nazywana jest też 7 denarów. Odzwierciedla sytuację, w której człowiek ukończył przedsięwzięcie. Przelał w nie całą swoją energię i poświęcił czas. Nastał czas, w którym zostało mu tylko oczekiwać na pokazanie się pierwszych rezultatów. Trzeba oddać sytuację w ręce wszechświata i pozwolić mu dokonać dla nas zmian. Nierzadko towarzyszy temu poczucie bezradności. Karta aczkolwiek jednoznacznie wskazuje na to, iż nic więcej nie można zrobić. Człowiek mentalnie nastawiony jest na pozyskiwanie korzyści ze swoich sukcesów. Aczkolwiek siódemka denarów nawołuje do tego, by przyjrzeć się wynikom pracy oraz dokonać właściwej oceny. Naturalnie jedynie wtedy kiedy odczuwamy, że jest to konieczne.

7 denarów uczucia

7 denarów mówi o tym, iż będziemy oczekiwać na zrobienie pierwszego kroku. Zniecierpliwienie, strach, wątpliwości będą stale towarzyszyć. Mogą przybrać charakter obsesyjny. Osoba, na której nam zależy, może ogólnie być zamknięta emocjonalnie na relację. Skupia się na karierze zawodowej. Drugą możliwością jest to, iż będzie robiła bardzo powolne kroki w kierunku randek, wysyłania znaków zainteresowania.

7 denarów: Praca I finanse

W sferze zawodowej oznacza zatrzymanie się. Zrealizowanie obowiązków może wydłużać się w czasie. Wysiłki nie są zauważalne przez szefa, przez co premia nie jest dostępna. Praca działa na nas męcząco. Co więcej, nie czujemy już zadowolenia z niej. Uczucie braku wyników, zatrzymania się. Dla osób bezrobotnych może symbolizować to brak odpowiedzi lub brak ciekawych ofert pracy.

7 denarów: Relacje uczuciowe

Pojawią się ograniczenia. Aktualnie stoimy w miejscu i nie możemy nic więcej zrobić. Nie wiemy jakie rezultaty spowodują dotychczasowe poczynania. Wypada przemyśleć, jak funkcjonuje związek oraz to jakie zdarzenia miały miejsce do teraz. Co najważniejszego się działo? Czekanie na odpowiedź losu to jedyne co możemy zrobić według siódemki monet.

Karta dnia: 7 denarów

Należy uzbroić się w cierpliwość. Siódemka monet nakłania do tego, aby cierpliwie usiąść i oczekiwać na rezultaty. Zrealizowaliśmy już nawał pracy. Odważnie wypełniliśmy zadanie. Jedyne co może wpłynąć na rezultat poczynań, jest czas i los. Wszystko pozostaje w rękach wszechświata.

7 denarów: Przyszłe wydarzenia

Zdarzenia, które nadejdą, będą sprowadzać się do zatrzymania nas. Drugim wariantem jest pokazanie się wyników podjętych poczynań. Jeżeli czekamy na decyzję kredytową, to szybko nie nadejdzie. Przyjaciel może zwlekać z ważnym telefonem. Możemy odznaczać się znaczną aktywnością, a nie uzyskiwać rezultatów np. wielogodzinne poszukiwanie biletów na koncert. Ostatnia sztuka została sprzedana chwilkę temu.

7 denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się niezależnością głównie w sferze zawodowej, entuzjazmem. Nieustannie będzie podnosiła poprzeczkę, jeśli chodzi o dokonania. Całą energię przeznaczy na zrealizowanie wspaniałego planu. Na co dzień może sprawiać wrażenie osoby nieoznaczającej się z tłumu. Lubi uporządkowanie oraz jest mało pewna siebie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę