Co oznacza 7 kijów w tarocie ?

Co oznacza 7 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 7 kijów ?

7 buław nazywana jest także 7 kijów bądź też 7 pałek. Nadarzy się moment, który wymusi na nas wytrwałość i nieustępliwość. Po zakończonym triumfie będziesz musiał pogodzić się z zazdrością ze strony innych. Być może nieprzyjaciele zdecydują się działać wspólnie, wskutek czego szansa na pokonanie nas może być znacznie większa. Rolą człowieka, który jeszcze przed chwilą radował się z triumfu, jest skupienie się, aby wskrzesić siłę witalną. Jest ona niezbędną, aby wszytko potoczyło się dla niego pozytywnie. Można nawet mieć wrażenie, iż los się na nas uwziął. 7 pałek wskazuje, aby człowiek zastanowił się, czy aby sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

7 kijów: Przyszłe wydarzenia

Niestety, lecz niezbędne będzie psychiczne nastawienie się do niełatwego czasu. Otoczenie zagwarantuje nam sporą porcję dezaprobaty, presji. Trudności będzie trzeba zwalczyć w pojedynkę, jednakże na końcu czekają na nas owoce podjętych działań.

7 kijów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie nam na drodze będzie cechowała się mocnym temperamentem oraz szybkim sposobem życia. Przyjęła oraz przestrzega wielu ważnych dla niej norm, a pewność siebie jest jej integralnym elementem.

Karta dnia: 7 kijów

7 pałek sugeruje, żeby przemyśleć oraz skonfrontować się z własnymi poglądami. Należy zostać w trybie czuwania, bo niektóre okoliczności mogą nam gdzieś uciec. Niestety zakłamani przyjaciele mogą ujrzeć światło dzienne. Zdradzą ich godne potępienia czynności, mające na celu skrzywdzenie nas.

7 kijów: Praca I finanse

7 buław może objawiać się trudną fizyczną pracą, ale i brakiem możliwości znalezienia posady. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć kłopot z natłokiem obowiązków, krytyką ze strony pozostałych pracowników lub też samego szefa. Niestety, ale staranne wypełnianie zleceń przełożonych nie przełoży się na premię lub chociaż uznanie. Wręcz odwrotnie – można dostać upomnienie.

7 kijów uczucia

Brak spokoju ducha i poczucie gniewu. 7 kijów nierzadko oznacza ludzi niepotrzebnie wkraczających w nasze życie emocjonalne w brudnych butach. Może uwidocznić się też w postaci problemów w trakcie próby urzeczywistnienia zamiarów, rozliczne konfrontacje.

7 kijów: Relacje uczuciowe

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, że jest atakowane. Ma dużą potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie czuje bezpieczeństwa oraz chce odbudować tę sprawę. Konieczne okaże się zidentyfikowanie i wybór narzędzi, dzięki którym relacja przetrwa. Jest możliwość, iż singlom nie uda się wejść w relację. 7 kijów wskazuje na zatargi, czyli powodem tego może być dobrze przemyślana intryga. Miała ona na celu zaszkodzenie nam i ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połówki. Wejście w związek może być naszpikowane obciążeniami, ale nie jest niemożliwe!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę