Co oznacza 7 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 7 mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 7 mieczy ?

7 mieczy pokazuje na nietypowe rozwiązywanie problemów. Człowiek wykazuje się pomysłowością, aczkolwiek to, co robi, nie można uznać za honorowe. Wybiera najłatwiejszą drogę do celu, która po czasie okazuje się niewłaściwą decyzją. Napotyka wiele przeszkód, więc ścieżka okazuje się bynajmniej nie tą najłatwiejszą. 7 mieczy często ilustruje wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek dopuścił się czegoś złego, np. wykorzystał pewną osobę, więc stara się uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współpracy, a wręcz przeciwnie – myśli gdzie nadal może osiągać korzyści i wprowadzić niecne praktyki. Oczywiście w tym wszystkim ma swój cel.

7 mieczy uczucia

Nie należy ufać osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy spotkać się z szeregiem poczynań godnych potępienia. Dopuszczenie się zdrady, nagminne oszustwa albo co gorsze traktowanie nas przedmiotowo przez pryzmat ogromnych korzyści jest chlebem powszednim dla tego człowieka. Lepiej się trzymać z dala.

7 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Karta może pokazywać na sytuacje, z których można zrobić własny zysk. Nierzadko też mogą być ukrywane prawdziwe zamiary. Działania zaś wykonywane jedynie pod publikę. Ponadto, zdarzenia te mogą, choć nie muszą przyjąć oryginalną, niepospolitą postać.

Karta dnia: 7 mieczy

7 mieczy prosi, byśmy wykazali się błyskotliwością i kreatywnością. Oryginalne rozwiązania mogą być tymi najlepszymi. Należy też postępować tak, aby nie rzucać się w oczy. Karta wyczula także na samolubne impulsy – nie zapominajmy o poszanowaniu, prawdomówności i poszanowaniu praw innych. Jeżeli będziemy postępować haniebnie, los zwróci się przeciw nam.

7 mieczy: Spotkanie osoby

Musimy zachować wyjątkową rozwagę. Osoba, która stanie na naszej ścieżce nie będzie miała właściwych intencji. Może nas wykorzystać lub okłamać. Możliwe, że będziemy jej do czegoś potrzebni i jedynie z tego powodu podtrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową przedsiębiorczość wykorzystuje do wyrachowanych niemoralnych, samolubnych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

7 mieczy: Praca I finanse

Brak stabilnego zatrudnienia bądź też zgoła zmiana pracodawcy. Powinno się zachować ostrożność w sferze tak materialnej, jak i zawodowej, gdyż 7 mieczy często wskazuje na podstępne sposoby działania. Mogą przydarzyć się nadgodziny, za które nie dostaniemy pieniędzy albo zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

7 mieczy: Relacje uczuciowe

Bardzo prawdopodobne, że relacja jest rezultatem pozytywnego rezultatu, jeśli chodzi o rozmyślania dotyczące osiągania korzyści. Karta może symbolizować także, iż partnerzy nie są już sobie bliscy. Uwidaczniają się wątpliwości, a relację opanowała pasywność.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę