Co oznacza 7 pucharów w tarocie ?

Co oznacza 7 pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 7 pucharów ?

7 kielichów nazywana jest też 7 pucharów. Ukazuje sytuację, w której człowiek ma wiele ścieżek do wyboru. Przeważnie jednakże nic z tym nie robi. Decyduje się zagłębić w fantazjach, które kojarzą mu się z bezpieczeństwem. Instynktownie wie, że każdy wybór wywoła daleko idące konsekwencje/rezultat. Z tego powodu preferuje zatracić się w świecie marzeń. Każda ewentualność zdaje się tak nęcąca, że aż obawia się wycofać się z niewłaściwej. Człowiek chciałby wybrać jak najlepiej. Zwykle jednakże tak bardzo obawia się nieodpowiedniego wyboru, iż rezygnuje z podjęcia go. Karta może mówić o tym, że człowiek woli pozostać w świecie marzeń z racji tego, że stworzył sobie bezpieczną przystań. Nie jest to korzystne rozwiązanie, gdyż niewykorzystane możliwości znikną na zawsze. Razem z nimi możliwość na zmianę poprawy życia.

7 pucharów: Praca I finanse

Niepewność będzie dominować. Na które stanowisko próbować się dostać? Jaką firmę wybrać? Oryginalność jest cechą 7 pucharów, z tego powodu trzeba przygotowywać projekty, które wymagają prawidłowo działającej wyobraźni. Być może uda to się przenieść na zadowolenie szefa?

Karta dnia: 7 pucharów

Jeśli czujemy, że chcemy przebywać w świecie fantazji, to bez wahania to zróbmy. Pamiętajmy jednakże, iż nie może to ciągnąć się wiecznie. W odwrotnym wypadku zacznie nam się wydawać, iż wyobraźnia to faktycznie rzeczywistość. 7 kielichów opowiada o różnorodności i to nas dzisiaj spotka. Emocje, imprezy, zabawa.

7 pucharów: Przyszłe wydarzenia

Wydarzenia, które nadciągają, będą cechowały się naszym wahaniem. Pojawi się wiele możliwości wyboru i potrzeba zmiany ustaleń w sytuacjach, które były już precyzyjnie zaplanowane. Nowe sytuacje wymogą na nas upartą postawę i kroczenie do celu.

7 pucharów uczucia

Dla osób samotnych 7 kielichów sygnalizuje, że jesteśmy dla drugiej strony tylko opcją jedną z wielu. My z kolei wielokrotnie śnimy na jawie, widzimy tę osobę przez pryzmat różowych okularów. Trzeba wiedzieć, iż może to być jedynie fantazja. W rzeczywistości nie znamy dobrze tej osoby. Czujemy się zagubieni. Nie mamy pojęcia, w jaki sposób powinniśmy się zachować.

7 pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się za dużą wrażliwością. Przeważnie znajduje się w świecie marzeń, więc ciężko jej realistycznie ocenić sytuację. Jej nastrój jest niezwykle często zmienny, co oczywiście przekłada się na zachowanie. Trudno nadążyć za tokiem myślenia tej osoby i ją zrozumieć.

7 pucharów: Relacje uczuciowe

7 pucharów może opowiadać o tym, iż nadszedł czas, w którym będziemy doświadczać miłość na poziomie duchowym. Nie powinniśmy znaleźć powodów do trosk. Jako przestroga karta mówi, że mamy problem z oceną rzeczywistości, dlatego nietrudno będzie nas okłamać. Trzeba podchodzić do sytuacji na zimno.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę