Co oznacza 8 denarów w tarocie ?

Co oznacza 8 denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 8 denarów ?

8 monet nazywana jest także 8 denarów. Cel będzie wymagał ogromu samozaparcia oraz nużącej pracy. Człowiek cały czas udoskonala się i pogłębia swoją wiedzę, wykorzystuje całą energię, żeby zrealizować cel. Nie jest to proste. 8 denarów sugeruje, iż człowiek koncentruje się na działaniu, przygląda się i analizuje każdy ruch, doskonali się. Otacza go zrozumienie tego, że nikt nie dostrzeże jego starania, jeśli nie zdobędzie celu. Z tego powodu z dbałością opracowuje każdy detal. Karta może ukazywać nadciągający projekt, który będzie wymagał całkowitego zaangażowania i poświęcenia dużej ilości czasu.

8 denarów: Przyszłe wydarzenia

Ósemka monet może oznaczać przełożenie ważnego wydarzenia na inną datę np. ślub, randka. Często wróży zdobycie nagrody za zrealizowaną pracę. Duże prawdopodobieństwo otrzymania dużego spadku, odszkodowania, drobnego upominku. Karta wskazuje także ruch monotonny, powtarzalny co może oznaczać rehabilitację albo powiązanie ze sportem.

8 denarów uczucia

W przypadku kiedy spotkaliśmy się z przedmiotem zainteresowania, który nie odzywa się tygodniami – 8 denarów nie zapowiada niczego dobrego. Jedyne, na czym się koncentruje to praca i zobowiązania. Wszystko zależy od podłoża spotkania. Jeśli była w nim chemia – brak kontaktu będzie tymczasowy. Jeśli zaś było nudno – nic z tego nie wyjdzie.

8 denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie twardo stąpać po ziemi. Co więcej, jest szczera, a złożoną obietnicę traktuje odpowiedzialnie. Rzuca się w wir pracy. Jej myśli ograniczają się zazwyczaj do zadań, które musi zrealizować. 8 monet pokazuje, że cechuje ją obowiązkowość.

8 denarów: Praca I finanse

Osoby bezrobotne powinny prędko otrzymać posadę. Dla osób zatrudnionych jest to okres pracy na najwyższych obrotach, doskonalenia się, podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Myślami będziemy w pracy i mocno skoncentrujemy się na rzetelnym wypełnianiu zobowiązań.

8 denarów: Relacje uczuciowe

8 denarów w miłości oznacza, że jest to okres mozolnej oraz ciężkiej pracy. Pojawiają się rozmyślania. Jedno z partnerów może usunąć się w cień po to, aby zastanowić się nad związkiem. Pragniemy wziąć stery we własne ręce i zadecydować o dalszym losie relacji, przyjąć na barki skutki. Równie dobrze partner może być osobą, która chce wziąć to na siebie.

Karta dnia: 8 denarów

Ósemka denarów radzi, by pozostać niezłomnym. Konsekwentnie dążyć do celu i nie pozwolić się złamać. Możemy stać się specjalistami, jeżeli tylko przeznaczymy wyjątkowo dużo energii, czasu na doskonalenie się oraz zdobywanie. W skrócie-trening czyni mistrza.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę