Co oznacza 8 kijów w tarocie ?

Co oznacza 8 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 8 kijów ?

8 buław nazywana jest również 8 kijów albo 8 pałek. Człowiek otrzymał zastrzyk ogromnych pokładów energii. Objawiać to się może motywacją uzyskaną dzięki transformacji toru myślenia. Stało się tak przypuszczalnie poprzez wyzbycie się błędnych poglądów, które udaremniały nam zrealizowanie zmian. Już nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeprowadzić ustanowione cele. Dzieje się tak ponieważ aktualnie otacza nas przejrzystość, przytomność umysłu i wszechobejmujące natchnienie, energia do działania. 8 pałek to błyskawiczne zmiany w życiu, które nastąpią w niedługim czasie.

8 kijów: Przyszłe wydarzenia

Zmienność wydarzeń, ogólnie duże tempo przemian. Sprawy będą występowały, jedna po drugiej. Zawrotna szybkość spowoduje, iż trudno będzie przeanalizować istotne wydarzenie na spokojnie oraz wyciągnąć właściwe wnioski.

8 kijów: Praca I finanse

8 buław wskazuje, że będzie to intensywny czas. Dodatkowe projekty, zlecenia, produkcja, pomysły, które trzeba wprowadzić w życie. Nie ma ani chwili na bezczynność. W końcu jest tyle do zrobienia! Dla osób rozpoczynających osobistą działalność gospodarczą wskazuje na bezzwłoczny rozwój firmy! Dla osób bez pracy 8 pałek wskazuje, iż znajdą posadę raczej prędko.

Karta dnia: 8 kijów

8 buław symbolizuje otrzymanie pozytywnych wiadomości. Nie należy stać w miejscu z założonymi rękami, lecz działać. Bierność to najgorsze co można zrobić. Może okazać się niezbędne podjęcie kroków w innym kierunku.

8 kijów: Relacje uczuciowe

Nagła ochota wyznaczenia jakości i wprowadzenia metod w celu lepszego funkcjonowania relacji nie jest czymś niezwykłym dla 8 buław. Niektóre osoby mogą odczuwać chęć zbliżenia się do partnera i ożywienia relacji z nim. Objawiać to się może konwersacją i generalnym poświęcaniu czasu wolnego dla drugiej strony. Uwaga! Jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i oświadczyn.

8 kijów uczucia

Jeśli 8 kijów to prędko rozwijające się przekształcenia to ewidentnie sugeruje pojawienie się okazji do romansu. Będzie on niespodziewany i namiętny. Może też skończyć się tak prędko, jak zaczął. W przypadku gdy liczymy na wejście w związek, to powinno być proste. Oczekiwania są formułowane klarownie, nie ma podtekstów. Wszystko jest zrozumiałe przez obydwie strony. To mocny fundament zbudowania szczęśliwego związku.

8 kijów: Spotkanie osoby

Na naszej ścieżce pojawi się osoba, która komunikuje się w sposób zrozumiały. Jest szansa, iż będzie to osoba podejmująca się częstych wyjazdów. Takim człowiekiem może być celebryta prowadzący program podróżniczy, blogerka zamieszczająca fotografie z podróży na własnej stronie bądź kierowca, którego zasięg trasy obejmuje kilka miejscowości.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę