Co oznacza 8 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 8 mieczy w tarocie ?

8 mieczy: Relacje uczuciowe

8 mieczy mówi o byciu niewolnikiem w relacji. Być może partner ogranicza naszą swobodę, a my nie sprzeciwiamy się jego postępowaniu. Tak samo można zostać niewolnikiem własnych emocji i zmuszać się do związku ze względu na fascynację. Karta nierzadko pokazuje na brak niepowierzchownych rozmów lub ich całkowite skończenie oraz natłok negatywnych scenariuszy w głowie. Możliwe blokady w sferze seksualnej i uczuciowej. Mnóstwo wątpliwości.

8 mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się ograniczeniami. Będą wynikały one naturalnie ze sposobu myślenia. Często w jej głowie pokazuje się myśl „to się nie uda” dlatego też w ogóle nie podejmuje próby i skazuje się na porażkę. Dodatkowo jest mocno zakompleksiona.

8 mieczy uczucia

Dla singli 8 mieczy to nie pomyślna prognoza. Będziemy wypełnieni zgoła strachem, wątpliwościami. Otworzenie się na związek będzie wymagało męstwa oraz pokonania wewnętrznych blokad oraz lęków. Jeżeli poszukujemy osoby, która będzie dla nas pomocą w problemach, to karta stanowczo wskazuje, iż musimy być niezależni. Nie poznamy osoby, która odciąży nas z życiowych kłopotów.

Karta dnia: 8 mieczy

Zdecydowanie jest drogą do wygranej. 8 mieczy naucza, że jeśli chcemy znaleźć rozwiązanie i zwalczyć problemy to bez samozaparcia nic nie osiągniemy. Naturalnie cierpliwość jest tak samo użyteczną cechą. Obie te wartości muszą iść w parze.

8 mieczy: Praca I finanse

8 mieczy pokazuje na negatywną pozycję. Małe zarobki, nieumiejętne zarządzanie załogą, ogólnie nieprawidłowa organizacja miejsca pracy, nieporozumienia w miejscu pracy, nierzadko pojawiające się błędy.

Co oznacza w kartach tarota 8 mieczy ?

8 mieczy wskazuje człowieka, który jest niewolnikiem własnych myśli, poglądów czy też nastawienia. Ciągle tkwi w strefie komfortu. Właśnie tam czuje się bezpiecznie i za żadne skarby nie ma ochoty opuścić bezpiecznego miejsca. Jest to jednakże iluzja. To, że coś jest znane, nie oznacza, że musimy się tego kurczowo trzymać. Wrogie nastawienie do zmian oraz sprzeciw do spojrzenia na sytuacje z innej perspektywy może mocno ograniczać. Jest to swojego rodzaju pułapka, która daje złudzenie bezpieczeństwa. Karta uprasza, by człowiek działał pomimo tego, iż nie całkiem odnajduje się w tej roli. Niech zderzy się z rzeczywistością i odmieni nastawienie do życia. Pokona strach i stare schematy. W odwrotnym przypadku sytuacja, w której się znalazł, nie ulegnie transformacji.

KARTA X: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzą zdarzenia, w których będą towarzyszyły uczucia związane z ograniczeniami-niezadowolenie, brak wolności, blokada. Może pojawić się ograniczenie wolności w formie pobytu w więzieniu bądź szpitalu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę