Co oznacza 8 pucharów w tarocie ?

Co oznacza 8 pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 8 pucharów ?

8 kielichów nazywana jest też 8 pucharów. Człowiek poświęcił czas, wysiłek i konieczne narzędzia, żeby zrealizować zamierzenie. Niestety pomimo tego, iż zrobił dosłownie wszystko, nie dało to satysfakcjonującego efektu. Jego potrzeby są niezaspokojone. Z tego powodu musi przestać się koncentrować na tym pomyśle, traktując go jako część przeszłości. Niezbędne okaże się ruszenie w przód, gdyż jedynie w ten sposób zyskamy doświadczenie. Nie musi chodzić tylko o realizację planu. 8 pucharów może oznaczać związek albo pracę, które powinno się zakończyć i poszukać nowych możliwości. Pożegnanie z tym, co było znane na wylot. Być może coś wieloletniego. 8 pucharów czasami symbolizuje towarzyszący nam lęk.

8 pucharów uczucia

Lęk nie pozwoli na otworzenie się na nowy związek. Czeka nas poszukiwanie wolności. Zapewne otaczały nas osoby, które miały na nas niedobry wpływ. Raniły nas emocjonalnie. Z tego powodu pragniemy samotnie podążać za poszukiwaniem drogi życiowej. Utraciliśmy wiarę w stworzenie nowego pełnego miłości związku albo zbudowanie zdrowych, przyjacielskich relacji.

8 pucharów: Przyszłe wydarzenia

Czeka dużo szczególnych zdarzeń. Prawdopodobne spotkanie osoby, której nie widzieliśmy od wielu lat albo przeprowadzka. Postanowienia, które wywierają niemały wpływ na życie czy też spotkania rodzinne są wysoce prawdopodobnym scenariuszem.

8 pucharów: Relacje uczuciowe

Nie jest to pomyślna wróżba. Niejednokrotnie symbolizuje odejście jednego z partnerów, rozstanie. Brak bliskości tak fizycznej, jak i emocjonalnej. Pojawi się poczucie osamotnienia. Związek może zmienić się w związek na odległość z powodu wyjazdu drugiej osoby.

8 pucharów: Praca I finanse

8 pucharów jest oznaką niezadowolenia/braku zadowolenia. Właśnie te uczucia będą towarzyszyć nam w najbliższym czasie. Poczujemy się niezrozumiani, niedocenieni, nieszanowani. Może pojawić się chęć momentalnego opuszczenia miejsca pracy oraz perfekcyjne podłoże do rozwinięcia się konfliktu.

8 pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się częstą zmianą miejsca pobytu. Ciągle jej mało, jednak do końca sama nie jest pewna, czego pragnie od życia. Jest niezdecydowana, przez co może być niełatwo ją zrozumieć.

Karta dnia: 8 pucharów

Zakończy się coś, co było nam dobrze znane. Jeżeli czujemy się niezadowoleni, załamani to wycofajmy się na zawsze lub tymczasowo. Powinno się wsłuchać się w głos serca, aby obrać właściwą ścieżkę. Jedynie ono wie, co jest dla nas dobre. Zaryzykujmy pozostawić przeszłość za sobą i otwórzmy się na nieznane.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę