Co oznacza 9 kijów w tarocie ?

Co oznacza 9 kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota KARTA X ?

9 buław nazywana także 9 kijów lub 9 pałek. Niebawem przeszkody odejdą, co jest pocieszające. Najważniejsza okaże się obserwacja czy nic nie jest w stanie zabarykadować drogę do celu. Drobny błąd może skutkować niemożliwością realizacji zamierzonego celu. Z tego powodu rozwaga jest konieczna w tym okresie. Człowiek ma także świadomość, że marzenie się spełnia. Może wydawać się wręcz na wyciągnięcie ręki. Aczkolwiek warto zostać czujnym, by się nie potknąć w ostatnim etapie. 9 buław oznacza także, że potrzebne będzie zregenerowanie sił oraz użycie ich w razie potrzeby. Karta nie tylko przypomina, jak wiele przeszliśmy i jak daleko udało nam się dojść, ale również daje nadzieję, bo obrazuje, iż niewiele drogi nam zostało do celu podróży.

9 kijów uczucia

Przeszłość w ciemnych kolorach nie pozwala na radość i rozpoczęcie nowej relacji. Cały czas pojawiające się lęki potrafią wybić z głowy pomysł stworzenia związku. Człowiek woli zachować pozycję obronną oraz zapobiegać ponownym trudnym przeżyciom. To nie dobry etap nawet na zawarcie znajomości! Należy skoncentrować się na sobie i zadbać o samouzdrowienie.

Karta dnia: 9 kijów

Polecana przezorność i czujność we wszystkich dziedzinach życia. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z nakładów niewykorzystanej energii. Resztki jej powinny zostać spożytkowane, jeśli nadejdzie taka konieczność.

9 kijów: Relacje uczuciowe

Nie jest to szczęśliwy czas dla związku. Niewykluczone jest, że będą wracały przykre emocje wywołane trudnymi doświadczeniami np. mocna obawa przed zranieniem, nieufność. Pomimo, iż zostawiliśmy je za sobą nawet kilka lat temu i tak wrócą. 9 pałek wielokrotnie symbolizuje piętrzące się spory.

9 kijów: Przyszłe wydarzenia

Nowa sytuacja, która okaże się ciężarem nie do udźwignięcia. Możemy ponieść porażkę próbując podołać trudnościom. Może to być wydarzenie, które jest dla nas niemożliwe do zaakceptowania. Nie zauważamy rozwiązania, ani też nie mamy odpowiedniej wiedzy, żeby dojść do sedna sprawy. 9 pałek sugeruje, iż uwidoczni się niechęć do nabrania motywacji, by zmierzyć się z kłopotami.

9 kijów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie nam na ścieżce, będzie charakteryzowała się pomysłowością. Poznamy ją po wielkości życiowego doświadczenia. Na pewno wiele przeszła. Może to być policjant, który widział rzeczy nieosiągalne dla przeciętnego obywatela.

9 kijów: Praca I finanse

9 buław oznacza kryzys zawodowy. Człowiek ma wrażenie, że praca go wykańcza. Przeciążenie pracą. Możliwe, że w naszej miejscowości poszukiwani są wolontariusze o ogromnym sercu dla wypełnienia szlachetnego uczynku?

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę