Co oznacza 9 mieczy w tarocie ?

Co oznacza 9 mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 9 mieczy ?

9 mieczy przedstawia wagę ciągłego stresu w życiu człowieka. Pojawił się on na skutek tego, że wzięliśmy na siebie zbyt wiele. Myśleliśmy, iż uda nam się połączyć ilość obowiązków z odpornością psychiczną i starczy sił na pokonanie kłopotów. Tak się jednakże nie wydarzyło dlatego też towarzyszy nam mocny strach. Zastanawiamy się, co będzie dalej. Analizujemy najdrobniejsze szczegóły, które doprowadzają nas do zderzenia się ze ścianą pesymistycznych scenariuszy. Głowa przepełniona jest wszechogarniającym poczuciem pecha. Człowiek oczekuje najgorszego od życia. Karta podejmuje wysiłek nauczenia nas, że wyobraźnia nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Katastrofy odtwarzane w naszej głowie jedna za drugą, jedynie tam pozostaną.

9 mieczy uczucia

9 mieczy pokazuje na to, iż pojawia się nawał negatywnych myśli. Wracanie do momentów bólu nie jest w ogóle budujące. Podejście do teoretycznego związku w sposób „i tak się nie uda”, „nic z tego nie będzie”, „na pewno mnie zrani” zamyka drzwi do szczęśliwej miłości. Najlepiej momentalnie wycofać się z takiego związku.

9 mieczy: Relacje uczuciowe

Karta wskazuje na wyrzuty sumienia. Związek nie będzie obfitował w intymność. Przynajmniej jedno z partnerów wymaga uczucia, życzliwości, miłości. Może pojawić się też poczucie tęsknoty i opuszczenia w relacji. 9 mieczy wskazuje na to, że prędzej czy później związek się zakończy. Możliwe, że nie da się go uratować.

9 mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie głównie przytłoczona problemami. Z tego powodu może mówić nam o własnych problemach, by choć na chwilę zrzucić z siebie natłok zobowiązań. Ponadto, będzie pracować na stanowisku, które wymaga nasilonego wysiłku intelektualnego.

9 mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzą chwile, które uniemożliwią nam doznania chwili spokoju. Trzeba spodziewać się złych wieści, życia w ciągłym napięciu. Cały czas będzie trzeba coś poprawiać, czymś się zająć. Problemy gonią nas bezustannie. My zaś musimy stawiać im czoła bez odpoczynku.

9 mieczy: Praca I finanse

Sytuacje przyjmą złożony przebieg. Może to się objawić długami, których uregulowanie nie jest takie łatwe. W pracy z kolei towarzyszyć będą nerwy powiązane chociażby z problemami w firmie. Jako osoba bezrobotna możemy mieć trudność ze znalezieniem posady. Pojawią się sytuacje, z których niełatwo się wydostać.

Karta dnia: 9 mieczy

Nie wolno zamykać się w sobie. Drugi, bliski człowiek może przynieść pocieszenie. Opowiedzenie komuś o własnych problemach może przynieść nie tylko ulgę, lecz też rozwiązanie problemu. Oczywiście istotne, aby empatia była nierozłącznym elementem jego osobowości. 9 mieczy prosi, żeby kontrolować swoje myśli, ponieważ to one są przyczyną bólu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę