Co oznacza 9 pucharów w tarocie ?

Co oznacza 9 pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota 9 pucharów ?

9 kielichów nazywana jest również 9 pucharów. Człowieka otaczają ekstaza, szczęście, uniesienie, zadowolenie oraz dosyt. Niczego mu nie brakuje. Całkowicie zaspokojony nie jedynie pod kątem uczuć, ale i spraw finansowych docenia to, co ma i chce z tego błogosławieństwa korzystać. Pogrąża się w przyjemności, czerpie z życia pełnymi garściami. Dookoła dostrzega dostatek i niełatwo mu z niego zrezygnować. 9 pucharów może być jednakże ostrzeżeniem, iż człowiek nie zna umiaru w korzystaniu z przyjemności. Za mocno się w nich pogrąża. Może zacząć wydawać bezmyślnie pieniądze albo pić za wiele alkoholu. Przesada nigdy nie jest odpowiednim rozwiązaniem. Prędzej zaszkodzi, niż przyniesie mu dobrego.

9 pucharów uczucia

Istotna rada dla singli. Jest to właściwy moment na romans, a ciekawe osoby możemy spotkać tam, gdzie celebruje się osiągnięcia. Mogą to być imprezy, domówki, przyjęcia, puby. Energia 9 pucharów zapewni nam pewność siebie, co ułatwi zawieranie nowych znajomości. Co więcej, działa jak afrodyzjak.

9 pucharów: Praca I finanse

Pozytywny okres dla sfery zawodowej. Zadowolenie z wykonywanej pracy, idealna współpraca, dobra atmosfera, pomyślne ukończenie najważniejszych zobowiązań. Okoliczności będą działały na naszą korzyść. W sferze finansów możemy liczyć na zostanie zwycięzcą w loterii.

9 pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie przede wszystkim separować się od innych. Budowanie zdrowych znajomości jest dla niej wyzwaniem. Możemy dostrzec, że interesuje się zagadnieniami związanymi z religią. Mogą to być: życie po śmierci, wyznania na całym świecie, obrzędy religijne. Niekoniecznie chce o tym mówić – wystarczy, że zauważymy książki o tematyce religijnej. Może nosić ze sobą rzeczy świadczące o wyznawanej wierze.

9 pucharów: Przyszłe wydarzenia

Jest to okres stabilizacji. Szczęśliwe związki rodzinne, realizacja projektu ukończona sukcesem, zadowalające spędzanie wolnego czasu. O pieniądze również nie powinniśmy się troszczyć. Skończy się coś, co miało dla nas duże znaczenie.

Karta dnia: 9 pucharów

Dzisiaj trzeba poświęcić czas na rozrywkę. Zatracić się w chwili i nie przejmować się codziennymi problemami. Trzeba jednakże spędzić ten czas w otoczeniu zaufanych ludzi. Skoncentrujmy się na sobie, przemyślmy, na co mamy dziś ochotę i po prostu dajmy się ponieść!

9 pucharów: Relacje uczuciowe

Relacja jest dla nas zadowalająca. Możliwe, że nie jest to kompletna definicja szczęścia, bo na karcie jest 9 kielichów zamiast 10, ale nadal oznacza udany związek. Niełatwo znaleźć powód do narzekania. Czujemy się spokojni, bezpieczni. Wszystko jest na swoim miejscu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę