Co oznacza Arcykapłan w tarocie ?

Co oznacza Arcykapłan w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Arcykapłan ?

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Oznacza wiarę oraz towarzyszącą jej podróż. Wskazuje na to, że powinniśmy skupić się na szukaniu sensu życia. Podświadomość przesyła znaki, które naprowadzą nas na właściwą drogę. Wielokrotnie pokazuje zainicjowanie nowego etapu w życiu, wgłębienie się w sferę duchową. Widzimy więcej, czyli zmienił się wzorzec myślowy. Doświadczyliśmy oświecenia. Osoba w energii Papieża ma uznanie z powodu swojej mądrości. Jest mentorem, który prowadzi nas przez życie lub też udziela nam pomocy, gdy to potrzebne. Karta czasami mówi o wiedzy wyciągniętej z doświadczenia życiowego.

Arcykapłan: Praca I finanse

Arcykapłan wskazuje na zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Z tego powodu prawdopodobny jest awans na takie stanowisko bądź praca dorywcza w postaci korepetytora, wykładowcy. Możliwe są także stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.

Karta dnia: Arcykapłan

Karta doradza, aby pomyśleć nad sensem istnienia sfery duchowej. Co chce nam przekazać? Dlaczego istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy zaznać duchowego olśnienia, dlatego warto wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby zagłębić się w świat duchowy przy pomocy książek, filmów.

Arcykapłan: Przyszłe wydarzenia

Papież sygnalizuje zainteresowanie religią i przestrzeganie zasad, które narzuca wiara. Będziemy poznawali ludzi, którzy wspomogą nas radą, pokażą odpowiednią ścieżkę. Wskażą jak żyć. Sami również przyjmiemy stanowisko nauczyciela i staniemy się czyimś mistrzem. Karta może ukazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

Arcykapłan: Relacje uczuciowe

Arcykapłan jest dobrą przepowiednią dla związku. Oparty jest na duchowym połączeniu. Normy oraz wierność w tym przypadku jest traktowana jak najważniejsze dobro. Nierzadko zwiastuje zawarcie małżeństwa. W negatywie może pokazywać zdradę, kłopoty natury seksualnej.

Arcykapłan uczucia

Papież ukazuje mężczyznę, z którym uda się stworzyć związek przede wszystkim na poziomie duchowym. Co może przejawiać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, przybliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Arcykapłan: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie miała klarownie określony światopogląd. Mocno się go trzyma i żyje według wytycznych. Arcykapłan często wskazuje na księdza, radcę prawnego, ponieważ kierują się normami. Tak samo może ukazywać nauczyciela, bo to osobą, która dzieli się uzyskaną wiedzą.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę