Co oznacza As denarów w tarocie ?

Co oznacza As denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota As denarów ?

As monet nazywany jest także Asem denarów. Wskazuje na to, iż człowiek powinien wcielać ideę w życie. Istnieje niemała możliwość na sukces. Najczęściej jednak na efekty należy zaczekać. As monet wielokrotnie obiecuje korzystną sytuację materialną w przyszłości. Czasami wręcz fortunę. Finanse zyskają trwały fundament, a człowiek będzie czuł satysfakcję z życia. Karta pokazuje, iż nadchodzi szansa stabilizacji materialnej. Uwidoczni się to rozpoczęciem czegoś nowego. Może to być praca lub też niespodziewany przypływ gotówki. Warto wykorzystywać szansę i np. zakupić szczęśliwy los na loterii.

Karta dnia: As denarów

As monet tłumaczy, że nie wolno zaprzepaścić szansy danej od losu! Najgorsze co można zrobić to pozwolić jej przeminąć. To szczególnie pomyślny moment na wystartowanie z czymś nowym, niewiadomym. Jest duża sposobność na sukces, a wynik prześcignie nasze przewidywania.

As denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie prowadzić zbiórki pieniędzy. Może to być wolontariusz. Nie jest ona zachłanna, zgoła odwrotnie. Chętnie obdarowuje innych ludzi tym, co ma. Nie nosi w sobie pretensji. Potrafi przestać czuć złość za uczynione jej krzywdy. Prędko zapomina oraz jest wyrozumiała. Dlatego właśnie As denarów niejednokrotnie ukazuje osoby duchowe np. księdza.

As denarów: Relacje uczuciowe

As denarów może sugerować, iż partner myśli nad zawarciem małżeństwa. To relacja, w której partnerzy potrafią się poświęcić. Cechuje ją silna więź między nimi. Będziemy przeprowadzać konwersacje oraz snuć plany odnoszące się do przyszłości. Uda się dotrzeć do kompromisu we wszystkich sferach życia. As monet to pomyślna karta dla relacji.

As denarów: Praca I finanse

As denarów wskazuje, iż to pozytywny etap na założenie swojej firmy. Dla osób pracujących czeka nagroda w postaci premii lub awansu. Jeżeli pragniemy zmienić pracę, to trzeba przeglądnąć ogłoszenia. Powinniśmy znaleźć tam upragnione stanowisko oraz wypłatę, która będzie dla nas niezwykle Atrakcyjna.

As denarów uczucia

Karta pokazuje na to, iż teraz będziemy mieć spore powodzenie u płci przeciwnej. Możliwe jest dostawanie nieoczekiwanych prezentów. Możemy także poznać szczególnego i ciekawego człowieka. Uczucia jednak będą wolno wzrastać, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

As denarów: Przyszłe wydarzenia

Wiele zdarzeń wpłynie na polepszenie sytuacji materialnej. Czeka nas przynajmniej jedna z następujących sytuacji: darowizna, wygrana, nagroda, spadek w formie nieruchomości lub też jej kupno. As monet często wskazuje na oryginalne przyjęcia bądź bankiety.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę