Co oznacza As kijów w tarocie ?

Co oznacza As kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota As kijów ?

Karta As buław często inaczej nazywaną As pałek bądź As kijów symbolizuje nowość, działanie, wytrzymałość, żywotność. Jest jedną z grupy kart należących do żywiołu ognia. Gdy intryguje nas przyszłość, karta obiecuje zarzewie czegoś nowego. Związek, zainteresowanie, a nawet praca – możliwości jest sporo. Przewodni przekaz Asa Buław to naciskanie na to, by nie poddawać się niepokojowi. Jednak chodzi nie tylko o tę ekscytację… W wypadku wątpliwości zachęca do podjęcia ryzykownych przedsięwzięć. Mimo tego, iż z góry zakładamy porażkę. Istotne jest także to, aby się nie zniechęcać — jakkolwiek wypełnia nas ogień pełen energii. Pojawiają się nowe drogi, wrota potencjału się odblokują. Trzeba z nich korzystać. Jeżeli ilekroć dopadały nas wątpliwości, karta zapewnia o niskim prawdopodobieństwie porażki. To wyraźny czas na to, by się nie powstrzymywać!

As kijów uczucia

Analizując to, jakie wrażenie wywarliśmy na płci przeciwnej – odpowiedź będzie pozytywna. Jest olśniona oraz chce poznać nas bliżej. To znakomity czas, żeby zacisnąć więzi. Czekają epokowe chwile!

As kijów: Praca I finanse

Otwarcie nowych możliwości. dopiero co poznany nieznajomy ma szansę przyczynić się do awansu, zmiany pracy (oczywiście na korzystniejszą ofertę). Być może to właśnie dzięki niemu niebagatelny projekt zostanie znacznie wcześniej sfinalizowany i odpowiedniej wykonany? Czy też okaże się dalszą rodziną kierownika korporacji, w której jesteśmy zatrudnieni, oraz szepnie przychylne słówko na nasz temat?. Generalnie jest to korzystna karta, jaka ma możliwość przyczynić się do poprawy sytuacji w pracy.

As kijów: Relacje uczuciowe

As buław mówi, iż ktoś nowy pojawi się na naszej drodze. Znajomość nadzwyczaj szybko się rozwinie. Będzie to relacja ponętna, wyraźna. Pełna erotycznych, fizycznych emocji. Kierowana emocjami, a nie rozsądkiem. Dzieje się tu i teraz. Bez możliwości rozpatrywania każdego spotkania. Symbolizuje obszerne prawdopodobieństwo nocnego, krótkiego romansu. Jednak karty leżące blisko mają niebagatelne znaczenie, jeżeli chodzi o rozwój tego namiętnego, uzależniającego żaru. Dla związku z długim stażem oznacza to, aby odrodził się na nowo. Być może wkradła się rutyna lub partner czuje się niekochany? Zadanie jest łatwe – sprawić, by czułość rozkwitła na nowo.

As kijów: Przyszłe wydarzenia

Nadarzyła się szansa, żeby przezwyciężyć niezmiernie trudną sytuację. Fortuna będzie nam sprzyjać, a więc istotny kłopot może zostać zażegnany, prędzej niż byśmy się tego spodziewali. As kijów to idealna passa!

As kijów: Spotkanie osoby

Tak samo jak w sferze zawodowej – ktoś sprawi, iż nasze codzienne życie zmieni się na plus. Mogą to być znikome sytuacje np. propozycja spaceru z psiakiem czy też większe np. gratisowa pomoc w otwarciu osobistej działalności.

As kijów: KARTA X

Pomysłowość, euforia oraz działanie. Wiele korzystnych, miłych niespodzianek. Warto dziś podjąć się wszelkich wyzwań, ponieważ mamy dosyć sił na sprostanie im. Oryginalny projekt? – dziś na pewno wszystko pójdzie bez problemu. Nieodwzajemniona miłość z pewnością zwróci na nas szczególną uwagę, jeśli jedynie o to się postaramy. Karta pałek temu sprzyja!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę