Co oznacza As mieczy w tarocie ?

Co oznacza As mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota As mieczy ?

As mieczy pokazuje zakończenie okresu zagubienia. Należy zastopować emocje oraz skupić się na racjonalnym myśleniu. Jest pewnego rodzaju rozwiązaniem na nurtujące pytania i kłopoty. Uczucia są złym doradcą. Chłodna analiza sytuacji bez pomocy uczuć jest metodą na nabranie nowego, innego spojrzenia na świat. Powinno się również nabrać więcej motywacji. As mieczy jednakowo może próbować nam powiedzieć, że konieczne będzie pozostawienie świata wyobraźni za sobą. Rzeczywistość pokaże nam się taka, jaką jest naprawdę. Co może być całkiem przykrym przeżyciem. Niejednokrotnie bowiem wyobrażenia nijak mają się do tego, co jest prawdziwe i jak wygląda w rzeczywistości. Uwzględniać należy jedynie fakty.

As mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się skłonnością do gadatliwości. Sporadycznie przestaje mówić i najczęściej nie brakuje jej słów. Ciężko wejść jej w słowo i ”zbić ją z tropu”. Konwersacje to coś, co dodaje jej skrzydeł, napędza ją.

As mieczy: Praca I finanse

Pojawią się zdarzenia sprawdzające naszą odporność psychiczną. Negocjacje, ocenianie, konwersacje, kompromisy to część zadań, które będzie należało zrealizować i chronić siebie. Być może będzie trzeba zmienić warunki pracy lub elokwentnie skonfrontować się ze złośliwym współpracownikiem.

As mieczy: Przyszłe wydarzenia

As mieczy sygnalizuje nowy etap w życiu. Trzeba powiedzieć nie i zachować zdrowy rozsądek, być stanowczym i porzucić tchórzostwo. Instrumenty te są obecnie nieodzowne. Sytuacja zmusi nas do tego, aby wykazać się bogactwem zdolności.

As mieczy: Relacje uczuciowe

Karta nie ukazuje nic dobrego. Stara się pokazać nam, iż wyobrażenia na temat partnera były niepotrzebne i nieodzowne będzie przejrzenie na oczy. Na zimno zastanówmy się, kiedy ostatnio odczuwaliśmy bliskość, zrozumienie czy też miłość. Odpowiedź będzie negatywna… As mieczy pokazuje to, że czas się rozejść. W przeciwnym przypadku będziemy tkwić w związku, w którym nie ma miejsca na miłość. Zbyt dużo w nim analizowania, chłodu emocjonalnego, wyrachowania.

Karta dnia: As mieczy

Trzeba kierować się potęgą umysłu. Uczucia mogą przedstawiać mylne wnioski. Przygotujmy się emocjonalnie na początek czegoś nowego. Nie obawiajmy się zmian. Aktualnie powinno się wprowadzić w życie nowe idee i plany.

As mieczy uczucia

Karta pokazuje, że może pojawić się swoisty adorator. Niestety as mieczy zapowiada samotność. Z tego powodu, nawet jeżeli wejdziemy w ten związek, to nie będzie cieszył się długim stażem. Samotność da o sobie znać i pojawi się potrzeba spędzenia czasu z innymi lub odnowienia kontaktów. Innym znaczeniem może być przeanalizowanie przeszłości i wyciągnięcie wniosków.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę