Co oznacza As pucharów w tarocie ?

Co oznacza As pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota As pucharów ?

As kielichów nazywany jest także as pucharów. Symbolizuje głównie emocje, które wreszcie dosięgną człowieka. Mogą być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Jest to karta możliwości, więc warto pomyśleć, jak można ją wykorzystać. Co jeszcze można polepszyć? Może o czymś od dawna marzyliśmy a nareszcie warunki będą sprzyjać, aby wcielić plan w życie? Nierzadko sygnalizuje początek nowej relacji. Wywrzemy pozytywne wrażenie na tej osobie, a ona nie będzie mogła się oprzeć. Dlatego as kielichów jest szansą na nową miłość. Jednakże od nas zależy czy pragniemy rozpocząć nowy etap w życiu.

As pucharów: Przyszłe wydarzenia

As pucharów opowiada o chwilach, które będą rozbudzały w nas emocje. Narodziny nowego członka rodziny, chrzest, ślub, oświadczyny, nieoczekiwane prezenty, spotkania z przyjaciółmi, na których dużo się dzieje. Może to być również start kariery, która dostarcza nam mnóstwa uczuć lub skok na bungee dostarczający adrenaliny.

As pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się mnóstwem przenikających przez nią emocji. Ma dziecięce, poczciwe serce. Jest ofiarna, pragnie pomagać. As kielichów to karta uczuć może więc w tym momencie z kimś się spotykać i opowiadać nam o drugiej osobie.

As pucharów uczucia

As pucharów pokazuje, iż będziemy mieć powodzenie. Pytając o konkretną osobę odpowiedź jest prosta – jest nami zainteresowana. Ponadto, pojawi się osoba, która będzie wzniecać w naszym sercu mieszankę różnorodnych uczuć.

As pucharów: Praca I finanse

As kielichów symbolizuje pracę pełną satysfakcji, zamiłowania, kreatywności. Możemy odczuć, iż zostaliśmy stworzeni do tego rodzaju pracy. Będzie to stała praca w miłej atmosferze. Okoliczności będą sprzyjać, jeśli chodzi o otwarcie swojej działalności. Może to się objawić spotkaniem osoby, która stanie się partnerem biznesowym lub okaże się doradcą finansowym/inwestycyjnym/zawodowym.

As pucharów: Relacje uczuciowe

Często wskazuje na wkroczenie relacji na nowy poziom. Może to być propozycja oświadczyn, wspólne zamieszkanie bądź decyzja dotycząca posiadania dziecka. Karta symbolizuje odnowienie się uczuć, dlatego możemy spodziewać się romantycznych wyznań, randek, podarunków. Ogólnie zakochujemy się „na nowo”. Przypomnimy sobie, co spowodowało, iż pokochaliśmy tę osobę.

Karta dnia: As pucharów

Pojawi się okazja na przeżycie czegoś emocjonującego. To wydarzenie spowoduje, że nasze życie nabierze jasnych barw. Dlatego nieodzowne jest, żeby być otwartym na wszelkie propozycje. W przeciwnym przypadku ominie nas coś niezwykłego! Dzisiaj jest dobry dzień na zakończenie kłopotów, które ciągnęły się od jakiegoś czasu, pożegnanie konfliktu. To okres, w którym najskrytsze fantazje mogą stać się prawdą!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę