Co oznacza Cesarzowa w tarocie ?

Co oznacza Cesarzowa w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Cesarzowa ?

Cesarzowa (Władczyni) oznaczona jest numerem 3. Reprezentuje rozwój, obfitość, dobrobyt, płodność, powodzenie. Karta niejednokrotnie oznacza piękną, mądrą i zaradną kobietę, która troszczy się o potrzeby innych. Niespotykanie ciepła, pozytywna, sprawia, że inni w jej otoczeniu czują się bezpiecznie. Kochająca, dobra, wspaniała matka. Namawia do rozwoju, realizowania planów oraz kreatywności. Karta symbolizuje też narodziny. Może chodzić o dziecko, ale także początek ciekawych pomysłów. Cesarzowa nie zatrzymuje się na zaplanowanej taktyce, lecz wciela ideę w życie. To doskonała partnerka na całe życie.

Cesarzowa: Relacje uczuciowe

Cesarzowa symbolizuje odrodzenie uczuć, dlatego możemy poczuć się zakochani na nowo. Poczujemy się tak, jakbyśmy znowu przeżywali pierwszą randkę z partnerem. W relacji zagości porządek, ciepło, udane życie seksualne, oddanie, zrozumienie, znów zaczniemy się dogadywać.

Karta dnia: Cesarzowa

Karta radzi, żeby spostrzegać oraz umieć użyć to, co otrzymujemy od Wszechświata. Podjęte działania zakończą się sukcesem. Jest to czas kreatywności. Możemy być zdziwieni nadmiarem pomysłów. Zachęca, aby nie zatrzymywać się w swoich działaniach. Wprost odwrotnie – to pomyślny okres na to, żeby zrobić jak najwięcej!

Cesarzowa: Przyszłe wydarzenia

Jest to czas realizacji planów, wcielania ich w życie. Możemy np. podjąć naukę, rozpocząć działalność, zmienić branżę, wyjechać gdzieś, znaleźć hobby. Cesarzowa to także pomysłowość, z tego powodu możemy zostać pisarzami, muzykami, artystami.

Cesarzowa uczucia

Dla kobiet karta symbolizuje powodzenie u mężczyzn. Czasem ukazuje zajście w ciąże albo poród w krótkim czasie. Jeśli cierpieliśmy na brak uczuć, to możemy oczekiwać, iż zagoszczą w naszym sercu na nowo. Dla mężczyzn zwiastuje odnalezienie doskonałej drugiej połówki lub kobiety zbliżonej do ideału. Płeć piękna w energii Cesarzowej będzie piękna, czuła, oddana, zaradna i posiadająca życiową mądrość. Czasem może wskazywać na osobę starszą od mężczyzny lub osobę zbyt dojrzałą jak na swój wiek.

Cesarzowa: Praca I finanse

Karta pokazuje, iż powinniśmy pracować na stanowisku kierowniczym. Umiemy kierować ludźmi. Władczyni symbolizuje awans, podwyżkę oraz wszelkie sukcesy na polu zawodowym. Nie powinniśmy narzekać na brak środków do życia. Będzie starczać na wszystko.

Cesarzowa: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie miała niespotykaną urodę. Karta oznacza kobietę zaradną. Ludzie liczą się z jej zdaniem. Potrafi wprawić ich w zachwyt. Czasami wskazuje osobę, na której skoncentrowana jest uwaga. Z tego powodu może symbolizować kobietę w ciąży albo na stanowisku kierowniczym.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę