Co oznacza Głupiec w tarocie ?

Co oznacza Głupiec w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Głupiec ?

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Zwiastuje rozpoczęcie życiowej wędrówki. Kończy się jakiś etap w życiu, a zaczyna coś kompletnie nowego. Może chodzić o nowy związek, zapoczątkowanie nowego przedsięwzięcia bądź też zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to ostateczne pozostawienie za sobą tego, co było. Wędrowiec jest osobą dosyć łatwowierną bez doświadczenia życiowego. Jednakże charakteryzuje ją zapał, ufne spoglądanie w przyszłość. Posiada w sobie niezrównaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie potrafi trzeźwo ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z następstw, jakie może ponieść.

Karta dnia: Głupiec

Wcielajmy w życie to, co sugeruje serce. Rozsądek umie odebrać zupełnie radość z życia. Dlatego trzeba przeznaczać czas na przyjemności. Głupiec prosi, żeby otworzyć się na nowe i pokonać lęk.

Głupiec uczucia

Głupiec dodaje odrobinę otuchy. Wszystko można rozpoczynać od nowa. Nie ma ograniczonej liczby prób. Namawia do tego, by zapomnieć o cierpieniu i pomimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez analizowania trzeba podjąć działanie. Nie analizować, ale działać! Może wskazywać na pierwsze współżycie seksualne. Jest to dobry czas na romans po to, żeby mieć cudowne wspomnienia i nabrać pewnego doświadczenia w sferze uczuciowej.

Głupiec: Relacje uczuciowe

Wędrowiec nierzadko zapowiada pragnienie zakończenia relacji. Jeśli była to relacja toksyczna, odbierająca siły należy zrobić to od razu. Nie analizujmy, co będzie dalej i nie obawiajmy się wkroczyć w nieznane. Karta nie wróży przykrych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeśli jest to początek relacji, karta może oznaczać pierwsze zbliżenia seksualne lub eksperymenty w łóżku.

Głupiec: Praca I finanse

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, otrzymanie pierwszej posady. Rozrzutność oraz brak kontroli nad pieniędzmi. Jest to okres nabierania nowych umiejętności oraz nabierania doświadczenia zawodowego.

Głupiec: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej drodze jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia racjonalnie, logicznie i rozsądnie. Może posiadać duszę młodzieńca bądź zwyczajnie być młodym człowiekiem. Kocha rozrywkowy styl życia, za wiele czasu spełnia na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości oraz następstwach.

Głupiec: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzą nowe zdarzenia. Zakończenie pewnego okresu oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Może to być relacja, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Co więcej, zdarzenia te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, żeby zdobyć doświadczenie. Głupiec radzi, aby nie podchodzić zbyt poważnie do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę