Co oznacza Gwiazda w tarocie ?

Co oznacza Gwiazda w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Gwiazda ?

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Reprezentuje uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze optymistyczną wróżbą. Przynosi pocieszenie człowiekowi, dodaje mu otuchy i prosi, aby nie tracić nadziei. Przypomina o tym, że najmroczniejsze wydarzenia nareszcie ustąpią drogę jasnym, pozytywnym momentom. Może sygnalizować koniec choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, więc powinniśmy mu zaufać. Karta pokazuje, żeby się nie zamartwiać. Ostatecznie wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych zdolności, dlatego też jesteśmy w stanie zmienić swoje życie. Wielokrotnie jest następstwem karty Wieża, która niosła za sobą spustoszenie. Z ufnością spoglądajmy w przyszłość i uspokójmy się, bo Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ważmy się stawiać niewielkich kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Gwiazda: Relacje uczuciowe

Eremita oznacza doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W relacji zawita zrozumienie, harmonia, brak konfliktów, bliskość. Niejednokrotnie zapowiada łatwość zajścia w ciąże! Jeśli związek jest toksyczny, to możemy spodziewać się zakończenia relacji. Uzdrowienie można zyskać wyłącznie poprzez „wyrzucenie trucizny”.

Karta dnia: Gwiazda

Nie martwmy się zbytnio, gdyż Wszechświat otacza nas opieką. Poczujmy dobrotliwość, która na nas spływa. Zaufajmy, iż wszystko pomyślnie się ułoży. Doceniajmy oraz zaufajmy, że Siła Wyższa ma nieograniczoną moc! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha i umysłu. Skoncentrujmy się na szczęściu i podążajmy w jego kierunku.

Gwiazda uczucia

Pewność siebie, pozytywny nastrój, szczerość to cechy, które ułatwiają wejście w nowy związek. Są to pożądane cechy przez społeczność i takie osoby mają prościej poznać kogoś nowego. Karta ukazuje romantyczne momenty. Eremita jako dobrotliwy znak pełen zezwala na to, by w krótkim okresie odnaleźć miłość.

Gwiazda: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, może być zakochana albo otaczać dobrocią innych. Możliwe, że będzie uczęszczała na fizjoterapie lub rehabilitację, gdyż Eremita uosabia uzdrowienie. Cechuje ją spokój ducha, zrównoważenie oraz atrakcyjność fizyczna. Dzięki niesamowitej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

Gwiazda: Praca I finanse

Kreatywność w karcie symbolizuje zawody, w których można ją spożytkować. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy uzyskać dobre wyniki. Kreatywność to również znalezienie pomysłu na niezły zarobek! Może sygnalizować także zadowolenie z pracy twórczej i pokazywać, że to odpowiednia dla nas droga zawodowa!

Gwiazda: Przyszłe wydarzenia

Zdarzenia, które będą pojawiały się w najbliższym okresie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum lub też spotkać artystę. Pojawią się propozycje pracy dotyczące artystycznych zawodów bądź też warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta ukazuje zawieranie znajomości albo początek czegoś nowego w życiu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę