Co oznacza Kapłanka w tarocie ?

Co oznacza Kapłanka w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Kapłanka ?

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Należy skoncentrować się na znakach wysyłanych z podświadomości. Mogą to być sny lub przeczucia. Nie należy tego traktować jak bezpośredni przekaz. Lepiej będzie wysłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Papieżyca oznacza mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam przekazać, iż w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest mocno rozwinięta. Potrafi pojąć różnorakie symbole i właściwie je odczytać. Przyszedł czas, żeby skoncentrować się na znakach, jakie dostajemy. Pomimo wszystko karta namawia do kolejnych poszukiwań oraz duchowego zanurzenia.

Kapłanka uczucia

Kapłanka pokazuje niespieszny rozwój znajomości. Kobieta w energii kapłanki zdaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, wytrwałość oraz troskę. Czasem nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, przez co zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie doskonałości. Karta pokazuje poszukiwanie w związku aspektu duchowego. Ukazuje wyrzeczenie, niezmienność oraz zaangażowanie. Kapłanka przynosi optymistyczne przesłanie dla osób samotnych – jest okazja na poznanie osoby, która będzie posiadała takie cechy!

Kapłanka: Praca I finanse

Pozytywny okres w sferze zawodowej. Możemy oczekiwać oferty awansu na najwyższe stanowisko. Jeżeli chcieliśmy osiągnąć sukces, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to z pewnością nam się uda.

Kapłanka: Relacje uczuciowe

Wielokrotnie ukazuje duchowość, która jest priorytetem w relacji. Niebagatelne znaczenie ma rodzina, dookoła niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednak na problemy w sferze seksualnej, wycofanie się. Trzeba skorzystać z pomocy seksuologa. Pozytywna informacja jest taka, iż partnerzy są dla siebie ważni, co pokazują troską o drugą połowę.

Kapłanka: Spotkanie osoby

Papieżyca ukazuje kobietę, która będzie cechowała się mądrością i dojrzałością (charakter lub wiek). Karta czasem opowiada o osobie, która nie jest aktywna seksualnie lub też nie rozpoczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

Karta dnia: Kapłanka

Dzisiaj jest dobry dzień na gruntowne przemyślenia. Warto zwrócić uwagę na sny i zrozumieć ich znaczenie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i przyglądajmy się, co chce powiedzieć nam wewnętrzny głos, a zaskoczy nam bezmiar wiedzy, który spłynie na naszą duszę. W trakcie podejmowania ważnych decyzji należy kierować się intuicją.

Kapłanka: Przyszłe wydarzenia

Kapłanka czasami opowiada o tym, że kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Możliwość wyjazdu, egzaminów i oddanie się pasji. Jest to czas, w którym do głosu dochodzi intuicja i doradza nam rzeczy, których rozum nie dostrzega.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę