Co oznacza Kochankowie w tarocie ?

Co oznacza Kochankowie w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Kochankowie ?

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Reprezentują relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za związek spoczywa na obu stronach. Aby stworzyć udaną relację potrzeba gotowości do wielu wyrzeczeń, kompromisów, zupełnej akceptacji drugiej osoby. Należy wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Co więcej, karta pokazuje, że miłość wpływa na wybory człowieka. Karta czasem wskazuje na to, że czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Uprasza, by pomyśleć nad tym, czy potrafimy kompletnie otworzyć się przed drugą osobą, nie skrywając żadnych sekretów. Oczywiście w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie ukazują możliwość na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednakże, iż w sferze uczuć obie osoby muszą być w takim samym stopniu zaangażowane.

Karta dnia: Kochankowie

W dniu dzisiejszym powinno się kierować się sercem i nie dopuszczać rozumu do głosu. Mogą zostać podjęte stanowcze, lecz niebezpieczne kroki. Przesłanie kochanków jest takie, by zachwycać się różnorodnością. Warto dostrzegać pozytywne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, zanurzanie się w wadach sprawi, iż nabierzemy złego stosunku do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i także ma coś do zaoferowania światu.

Kochankowie: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie stała przed trudnym wyborem. Nieustannie analizuje co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którym kierunku iść, często także pragnie podążać dwiema różnymi ścieżkami. Ostatnio skończyła pewien, istotny dla niej, okres w życiu. Jest rozdarta i niełatwo jej zrobić krok do przodu.

Kochankowie: Przyszłe wydarzenia

Czekają nas trudne wybory do podjęcia. To nie lada wyczyn. Dobrym przykładem będzie wahanie co do wybrania jednego z dwóch równie ciekawych osób, zgoła idealnych do stworzenia związku. Granica między dwoma ważnymi okresami w życiu np. propozycja zawarcia małżeństwa.

Kochankowie: Relacje uczuciowe

Namiętność, pożądanie oraz seksualność ponownie zagoszczą w związku. Nadciąga dużo romantycznych momentów, które mogą zapowiadać zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie starają się przypomnieć nam, że mimo bycia w związku to wciąż jesteśmy indywidualnościami. Pamiętajmy, że partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich aspektach życia i mogą podejmować indywidualne myśleć oraz decydować o sobie.

Kochankowie: Praca I finanse

Kochankowie reprezentują pasję odnalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir zobowiązań, osiągając z tego wiele przyjemności. Zaciera się granica pomiędzy hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego niż praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas trudne decyzje.

Kochankowie uczucia

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie pokazują ogromne pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może wskazywać na związek partnerski a czasem otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się usatysfakcjonowani, jednakże nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy też na niechcianą ciążę! Karta ukazuje dzieci.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę