Co oznacza Król denarów w tarocie ?

Co oznacza Król denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Król denarów ?

Król monet nazywany jest też królem denarów. W tym czasie, człowieka charakteryzuje przede wszystkim mądrość życiowa. Do uzyskania jej przyczyniło się doznanie mnóstwa sytuacji życiowych oraz wysunięcie wniosków. Skutkuje to zdolnością świetnego radzenia sobie z komplikacjami. Co więcej, tak jak na króla (władcę) przystało, potrafi dostosować otoczenie tak, żeby czuł się w niej komfortowo, i mógł czerpać profity. Człowiek jest przygotowany na zmiany. Potrafi również stawić czoła światu i wprowadzić zamiary w życie. Byłyby one nazbyt ciężkie do zaakceptowania przez przeciętną jednostkę. Karta może wskazywać, iż wybrany przez nas cel jest już w zasięgu ręki, przybliża się ogromnymi krokami.

Król denarów: Relacje uczuciowe

Król monet wskazuje na trwałość relacji, bezpieczeństwo i solidne fundamenty. Partner będzie starał się głównie zagwarantować bezpieczeństwo materialne. Miłość okazuje gestami, tym co robi. Z drugiej strony może pojawić się jednak kłopot z ustnym okazywaniem miłości. Nie powinno się aczkolwiek naciskać, ponieważ miłość to nie tylko czułe słowa.

Król denarów: Przyszłe wydarzenia

Król denarów wskazuje, że nadciągają miłe chwile. Jeśli coś było dla nas pierwszoplanową sprawą, to na pewno skończy się sukcesem. Generalnie będziemy czerpać zyski na różnych płaszczyznach. Możemy poznać osobę, dzięki której polepszy się nasza sytuacja życiowa.

Król denarów uczucia

Zjawi się osoba, która będzie chciała dla nas dużo zdziałać. Chce urealniać wszystkie nasze pragnienia. Jej zamierzeniem jest sprawić, abyśmy stali się usatysfakcjonowani ze swojego życia. Często jest zamknięty w sobie, a decyzja dotyczącą wejścia w relację wymaga czasu. Jest to właściwa osoba na męża. Co ciekawe karta wskazuje, iż możemy poznać tę osobą w momencie związanym bezpośrednio z pieniędzmi.

Król denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się upodobaniem do dóbr materialnych. Jej postrzeganie świata i rozumowanie jest ułożone, racjonalne, sensowne. Wszystko stara się robić, jak najlepiej umie. Niejednokrotnie pracuje na najwyższych stanowiskach.

Król denarów: Praca I finanse

Pomyślny czas w sferze materialnej. Często pokazuje awans, ale również i rozmnożenie majątku. Może oznaczać znalezienie właściwej osoby, która wesprze naszą firmę (sponsora) lub też podzieli się koncepcją jak zwiększyć dochody.

Karta dnia: Król denarów

Król monet uczy cierpliwości. Jedynie, kiedy nauczymy się czekać, możemy liczyć na wyjątkowe rezultaty. Nie należy działać bez zastanowienia, ponieważ wtedy osiągnięcie nie będzie aż tak zadowalająca. Należy uwzględnić, jak wpływ czasu będzie się odbijał na wynikach. Wskazany spokój ducha.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę