Co oznacza Król pucharów w tarocie ?

Co oznacza Król pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Król pucharów ?

Król kielichów to człowiek, który umie postawić się w czyjejś sytuacji. Osiąga przyjemność, kiedy może udzielić komuś porady. Nie charakteryzuje go niepewność emocjonalna. Umie zapanować nad uczuciami. Jest urodzonym dyplomatą, kieruje się logiką. Jego dojrzałość sprawia, iż rozwiązania przez niego podsunięte okazują się szczególnie trafne. Człowiek w energii króla kielichów pragnie chronić najbliższych i wielokrotnie pełni funkcję lidera. Wie jak podejść do sytuacji, by ukończyć ją z pozytywnym skutkiem. Nie opowiada o tym, co zamierza zrobić, tylko natychmiast bierze się do działania. Woli zamieniać słowa w działanie. Jej charakter nie przysparza problemów, z tego powodu rzadko popada w konflikty. Eliminuje je na samym początku.

Karta dnia: Król pucharów

Od czasu do czasu warto poświęcić moment na marzenia. Nienamacalne zdolności takie jak intuicja mają wielką moc. Przekażmy ludziom pozytywną energię, nie wszczynajmy kłótni, nie potępiajmy ich, postawmy się w ich sytuacji, a przypuszczalnie zostaniemy potraktowani tak samo, z szacunkiem.

Król pucharów uczucia

Gdy spotkamy osobę w energii króla kielichów, możemy nazwać się prawdziwymi szczęściarzami. Obdarzy nas prawdziwym uczuciem, czułością, troską, opieką i nigdy nie opuści w potrzebie. Pragnie naszego szczęścia i dba o to, żeby nie spadł nam włos z głowy. Jednakże trzeba dać mu trochę czasu, bo płeć przeciwna strasznie go peszy!

Król pucharów: Relacje uczuciowe

Król pucharów to pomyślna karta. Wskazuje na to, iż partnerzy obdarzają się takim samym uczuciem. Są nie wyłącznie kochankami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Dzięki temu nie mają przed sobą sekretów, nie wstydzą się siebie, są dla siebie ostoją oraz darzą się zaufaniem. Istnieje szansa na pozytywny wynik testu ciążowego lub propozycję zawarcia związku małżeńskiego!

Król pucharów: Przyszłe wydarzenia

Czekają nas momenty wprawiające nas w pozytywny nastrój. Będzie on miał długofalowy rezultat. Ciężko będzie nas zasmucić lub zdenerwować. Zdarzy się coś szczególnego wywołującego wybuch euforii. Zróżnicowanie uczuć powoduje, że uzyskujemy świadomość egzystencji. Nie czujemy się martwi, a życie nabiera barw.

Król pucharów: Praca I finanse

W miejscu pracy pojawi się sympatyczna atmosfera. Mogą pojawić się zadania, które będą wymagały od nas wykazania się kreatywnością. Jeśli szukamy pracy, to może trafić się oferta, której nadrzędnym celem jest udzielanie pomocy. Możemy odczuwać wewnętrzne pragnienie uczestniczenia w akcjach polegających na wspomaganiu ubogich, chorych. Wolontariat, fundacja, ośrodek pomocy społecznej, swoja firma, która sprawi, iż ludzkie życie będzie łatwiejsze – wszystkie opcje są możliwe.

Król pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się dojrzałością i życiową mądrością. Umie wejść w czyjeś buty i zrozumieć, przez co przeszła druga osoba. Nierzadko jej działania uwarunkowane są troską o dobro ludzkości. Nierzadko podejmuje pracę na stanowiskach takich jak-lekarz, pielęgniarka, właściciel fundacji.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę