Co oznacza Królowa denarów w tarocie ?

Co oznacza Królowa denarów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Królowa denarów ?

Królowa monet nazywana jest również królową denarów. Przyszedł czas, w którym człowiek może czerpać przyjemność z dóbr materialnych. Doceniamy to, co mamy i chcemy się dzielić tym z innymi. Działa to w obie strony – zalecane jest też branie. Czujemy nieopanowaną radość z wymieniania się prezentami. Kosztowny styl życia oraz wytworne akcesoria wywołują w nim zachwyt. Co więcej, pragniemy się nimi otaczać i się dzielić. Chcemy dbać także o urodę naszego ciała. Królowa monet sugeruje, że jest to okres, w którym pozytywne nastawienie nie powinno nas opuszczać.

Królowa denarów: Relacje uczuciowe

Królowa monet symbolizuje związek obfitujący w dojrzałość, dbałość, bliskość. To bardzo dobre cechy. Dzięki temu możemy poczuć, że dokonaliśmy odpowiedniego wyboru partnera i jesteśmy spełnieni. Dojrzałość to też umiejętność przyznania się do błędu, a więc próba rozwiązania konfliktu.

Królowa denarów: Przyszłe wydarzenia

Jest to bezpieczny czas. Wszystko zmierza do harmonii. Zwłaszcza w strefie finansów. Inwestycje przyniosą spodziewane efekty, stabilizację finansową. Jest to czas sprzyjający realizacji planów, bo wszystko powinno zakończyć się pozytywnie. Możemy odetchnąć z ulgą.

Karta dnia: Królowa denarów

Królowa denarów mówi, by dostrzec, jak wiele mamy i docenić to. Jeśli mało wierzymy w swoje możliwości, to trzeba skupić się na swoich osiągnięciach. Dokonania sprzed kilku lat pomogą nabrać nam motywacji. Udowodnijmy sobie i innym dookoła jak dużo umiemy zdziałać!

Królowa denarów: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się zamiłowaniem do piękna. Może objawiać się to dbaniem o wygląd zewnętrzny np. wykonywanie estetycznego makijażu bądź perfekcyjnie skomponowanym zestawem ubrań. Wystrój mieszkania może pokazywać bogactwo. Stara się zbudować rodzinną atmosferę, a ludzie za nią zgoła przepadają. Z chęcią udzieli pomocy i kieruje się rozumem.

Królowa denarów uczucia

Królowa denarów radzi, aby nie zapominać o sobie w imię miłości. Co ciekawe jako kobiety znamy swoją wartość. Pragniemy, by ta wyjątkowa osoba klarownie zaprezentowała sytuację i nie wprowadzała w błąd. Karta pokazuje, że jesteśmy atrakcyjne dla mężczyzn. Dla samotnych mężczyzn zjawia się możliwość poznania kobiety, która ma cechy królowej denarów – rodzinna, troskliwa, elegancka. To doskonała matka/żona. Co interesujące może polepszyć stan finansów.

Królowa denarów: Praca I finanse

Szczęśliwy czas w strefie zawodowej. Odkrycie w sobie nowych zdolności – kierowanie załogą, dlatego możliwy awans na stanowisko kierownika, managera. To czas, w którym nie powinno zabraknąć nam pieniędzy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę