Co oznacza Królowa kijów w tarocie ?

Co oznacza Królowa kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Królowa kijów ?

Królowa buław nazywana jest też królową pałek lub też królową kijów. Jest symbolem panowania nad własnym życiem. Sprawujemy zupełną kontrolę tak samo, jak królowa decyduje o wszystkim w realnym życiu. Wykazując się zaangażowaniem i nieugiętością jesteśmy w stanie osiągnąć każdy zamysł. To od nas zależy czy będziemy podążać za sekretnymi fantazjami, czy zburzymy je już w samym zarodku. Jako władca autonomicznie pełnimy władzę, więc nikt oprócz nas nie może mieć na to wpływu. Królowa buław wskazuje na to, aby człowiek nauczył się poświęcenia całego siebie w ważnym projekcie. Był niezłomny oraz nie rezygnował w połowie zmagań. Doprowadzajmy sprawę do końca. Nie należy gasić w sobie ochoty osiągnięcia celu.

Królowa kijów: Spotkanie osoby

Na naszej ścieżce stanie osoba cechująca się odpowiedzialnością, inteligencją oraz dojrzałością. Inni obdarzają ją zaufaniem. Woli grać pierwsze skrzypce, potrzebuje miłości. Dzięki bystremu umysłowi prawdopodobnie objęła stanowiska takie jak nauczyciel, księgowy, informatyk.

Królowa kijów: Przyszłe wydarzenia

Sytuacje będą niosły za sobą profity. Jednakże będzie w nich zawarta potrzeba niezależności oraz samodzielnego działania. To będzie energiczny dzień. Prawdopodobna wizyta w gabinecie kosmetycznym, przychodni zdrowia, spontaniczne zakupy.

Królowa kijów: Relacje uczuciowe

Dla relacji królowa pałek oznacza włączenie pasji. Obecne będą rozpieszczanie, płomienny seks, troska. Jest to odpowiedni czas, by zaplanować ciąże, bo sygnalizuje spore pokłady seksualności, szybkie zapłodnienie.

Królowa kijów uczucia

Jest to dobry czas. Istnieje spora szansa na znalezienie odpowiedniego człowieka. Kiedy odczuwamy samotność, powinno się wyjść do ludzi. Potrzebujemy pokrzepienia od drugiej osoby. Dzięki temu zwielokrotniamy także prawdopodobieństwo na spotkanie miłości. Królowa pałek może symbolizować ognisty romans.

Królowa kijów: Praca I finanse

Istnieje okazja na to, aby sytuacja finansowa stała się lepsza. Charyzma i odpowiednia argumentacja może przyczynić się do otrzymania awansu. Ogólnie, jeżeli podjęliśmy działania w celu polepszenia sytuacji zawodowej, to wszystko skończy się dobrze na przykład: ktoś pomoże znaleźć pracę, szef doceni nasze wysiłki, projekt skończy się sukcesem, wywalczymy podwyżkę.

Karta dnia: Królowa kijów

W dniu dzisiejszym zyskamy bystrość umysłu. Warto działać, gdyż stało się dla nas pewne, czego tak naprawdę pragniemy. Królowa buław chce, abyśmy byli świadomi wewnętrznej mocy, która nas wypełnia. Chętnie podzielmy się nią z najbliższymi oraz pokażmy im ścieżkę w jaki sposób odszukać ich potencjał. Szczególnie kiedy mają podcięte skrzydła. Aktualnie możemy stać się autorytetem dla pewnego człowieka.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę