Co oznacza Królowa mieczy w tarocie ?

Co oznacza Królowa mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Królowa mieczy ?

Królowa mieczy pokazuje człowieka po przejściach. Sprawia wrażenie osoby chłodnej, ponieważ zdecydowała się trzymać innych na dystans. Został boleśnie zraniony, a więc zachowuje ostrożność. W tym momencie zajmuje się obserwacją otoczenia i wychwytuje nawet najmniejszy objaw nieuczciwości. trudno zdobyć jej zaufanie. Nie da się nabrać na udawany uśmiech i zauważy interesowną serdeczność. Umie perfekcyjnie prześwietlić duszę. Królowa mieczy ma w zwyczaju głęboko chować wrażliwe serce. Po to, aby nikt go nieoczekiwanie nie zobaczył. Tak strasznie obawia się kolejnego zawodu. Osobę w energii królowej mieczy charakteryzuje wnikliwość umysłu i sztywne trzymanie się zasad. Karta stara się przekazać, że podjęte przedsięwzięcia muszą rozwinąć się same. Jedyne co można zrobić to przyglądać się rozwojowi zdarzeń i nie zmieniać swojego postrzegania, wartości.

Królowa mieczy uczucia

Królowa mieczy może nieść kilka znaczeń. Po pierwsze trzeba obserwować siebie – czy aby na pewno nie zrobiliśmy się zbyt oziębli? Chłód działa zniechęcająco. Po drugie trzeba obserwować osobę, która próbuje się do nas zbliżyć. Odczytać jej zamiary i upewnić się co do jej zamiarów.

Królowa mieczy: Praca I finanse

Jest to pomyślna karta w sferze zawodowej. Wszystko będzie się dobrze układać. Nie ma miejsca na spontaniczność. Całość została już zaplanowana. Duże prawdopodobieństwo awansu, podwyżki, nagrody. Jeśli szukaliśmy posady, to niedługo usłyszymy, iż proces rekrutacyjny skończył się sukcesem.

Królowa mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadciągają osobliwe momenty takie jak przesłuchanie, wygłoszenie przemówienia, klątwa, rozstanie, wywiad, recytowanie wierszy, praca w teatrze/filharmonii, wizyta u stomatologa. Równie dobrze karta może zapowiadać podjęcie słusznej, choć zdecydowanej decyzji.

Królowa mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie lekkoduchem o dużym poczuciu humoru. W życiu zawodowym zajmuje się rozpowszechnianiem informacji. Z tego powodu chętnie podejmuje takie zawody jak dziennikarz, tłumacz, copywriter.

Karta dnia: Królowa mieczy

Karta doradza, by nie zamykać się w sobie. Samotność nie jest zalecana. Zgoła odwrotnie – trzeba wyjść do ludzi i wygenerować wspólnie pozytywną energię. Mimo tego, iż nie mamy chęci na żarty, to dobry humor jest czymś, co nas wyzwoli. Dziś jest okazja do spotkania kobiety o wyjątkowej inteligencji. To wydarzenie może mieć długotrwały wpływ na nasze życie.

Królowa mieczy: Relacje uczuciowe

Trudne uczucia, chłód uczuciowy, tymczasowa rozłąka albo nawet rozwód/śmierć. Oziębłość oraz kłopoty seksualne. Zaloty jedynie w postaci intelektualnej – rozmowy oraz gestykulacja bez możliwości fizycznego kontaktu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę