Co oznacza Królowa pucharów w tarocie ?

Co oznacza Królowa pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Królowa pucharów ?

Królowa kielichów nazywana jest również królowa pucharów. Wskazuje na człowieka, który mimo niespotykanej emocjonalności, umie panować nad emocjami. Pojmuje je i zna powód powstawania ich. Jest tolerancyjny oraz wyczulony na nieszczęście innych. Sugeruje się przeczuciami i emocjami, dlatego może podejmować niekorzystne decyzje. Nie przeanalizuje odpowiednio za i przecie tylko posłucha się tego, co podpowiada mu serce. Wielokrotnie zachwyca się sztuką, jest obdarzony energią uzdrawiającą. Królowa kielichów chce nam powiedzieć, że nadszedł czas, żeby emocje zyskały priorytet. Mogą nawet nadawać życiu sens, a człowiek powinien je zaakceptować. Pamiętajmy też, by w trosce o szczęście innych nie zapominać o sobie.

Królowa pucharów uczucia

Królowa kielichów potrafi zafascynować swoją osobą płeć przeciwną. Kluczem do sukcesu jest postrzeganie siebie. Pewność siebie działa przyciągająco, natomiast brak wiary w siebie działa zniechęcająco i trąci desperacją. Wielokrotnie niskie poczucie własnej wartości skutkuje chęcią zatrzymania drugiego człowieka na siłę, co zazwyczaj ma odwrotny skutek.

Królowa pucharów: Praca I finanse

Przeczucia daleko nas zaprowadzą. Dzięki nim odniesiemy sukces. Królowa kielichów pokazuje kreatywność, co może być usprawnieniem w realizowaniu projektów. Przyjemna atmosfera oraz pracownicy podążający tą samą drogą to możliwy scenariusz. Kłótnie nie powinny pojawiać się w najbliższym czasie.

Królowa pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się młodym, ślicznym wyglądem. Może pracować na stanowiskach, które wymagają poświęcania się dla innych lub niesienia im pomocy. Troszczy się o innych, nie jest dwulicowa. Ma bogatą wyobraźnię, co może stosować w działaniach artystycznych. To idealne cechy przyszłej żony bądź też rodzicielki.

Królowa pucharów: Przyszłe wydarzenia

W najbliższym czasie czeka nas ogrom uczuć. Zdarzenia będą wymagały zrezygnowania z czegoś dla dobra innych ludzi. Zaangażowanie się w aktywności mające na celu pomoc osobom w potrzebie. Możemy także spotkać osobę, która będzie miała wpływ na nasze życie.

Karta dnia: Królowa pucharów

Dziś czeka nas dzień nauki nad swoimi uczuciami. Zrozumiemy je i nauczymy się je kontrolować. Nie zabiegajmy o sympatię znajomych. Poczekajmy, aż druga osoba wykona telefon lub też nas odwiedzi. Samotność także może być przyjemna. Konieczna jednakże okaże się wytrwałość. Trzeba przyzwyczaić się do samodzielnych aktywności. Nie jest prosto polubić samego siebie, gdy bezustannie otaczała nas gromadka osób. Dopuśćmy głos duszy, zajrzyjmy w głąb siebie i spędźmy troszkę czasu sami w ukryciu.

Królowa pucharów: Relacje uczuciowe

Królowa kielichów pokazuje czas, w którym sfera uczuciowa staje się tą kluczową. Dla stałych związków znaczy to zbliżenie się do siebie oraz stworzenie wręcz nierozerwalnej więzi. Nie odczuwamy zagrożenia oraz czujemy się spełnieni. Nie musimy bać się zdrady partnera. Mocne uczucie do drugiej osoby spowodowane głodem miłości to oznaka długich, namiętnych nocy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę