Co oznacza Księżyc w tarocie ?

Co oznacza Księżyc w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Księżyc ?

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Reprezentuje działanie psychiki. Wskazuje na przemiany i uzyskanie dojrzałości. Nierzadko zapowiada, że zaczniemy inaczej rozumieć świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas zmiana wewnętrzna. Karta pragnie przekazać, by nie kierować się tylko rozsądkiem. Trzeba wcielić w życie to, co podpowiada intuicja. Księżyc ujawnia tajemnice, wyłania z ciemności prawdziwą postać. Z tego powodu może zapowiadać odrzucenie złudzeń. Jego światło umie uwydatnić urok. Czasami przesłanie karty jest zgoła odwrotne- życie pełne nierealnych wytworów.

Karta dnia: Księżyc

Cel będzie wymagał od nas zupełnej koncentracji. Nie należy przechodzić chociażby na chwilę do świata fantazji. Trzeba Jednakże zwrócić uwagę na sny. Będą się tam kryły porady oraz rozwiązanie naszego kłopotu. Dziś jest pomyślny dzień na to, by zdobyć doświadczenie. Mimo wszystko powinno się działać rozsądnie.

Księżyc: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie kierowała się głosem serca. Odczuwa mocne emocje. Jej sny mogą być oryginalne, bo jej wyobraźnia nie ma końca. Z tego powodu byłaby genialnym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co interesujące lubi działać na kilku płaszczyznach także niełatwo określić jej zawód i konkretne hobby.

Księżyc uczucia

Księżyc często uosabia marzenia o romantycznej miłości. Są to marzenia tak oderwane od realnego świata, że ciężko w nich znaleźć zdrowego postrzegania związku. Ukazuje bogate wyobrażenia. Mogą to być fantazje seksualne, miłosne gesty i uniesienia. Czasem ukazuje spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zafascynowanie przeżywane wewnętrznie.

Księżyc: Przyszłe wydarzenia

Sytuacje, które niedługo nadejdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Niezależnie gdzie to się wydarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Z pewnością wywoła w nas gwałtowne emocje, skłoni do analizy, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Księżyc: Praca I finanse

Księżyc sugeruje, by przyłożyć się do obowiązków. Nierzadko zwiastuje utratę czegoś, a więc możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać aniżeli leczyć dlatego też warto przeznaczyć czas, by zadania wykonywać dokładniej niż do tej pory. Sprawdźmy kilkakrotnie, bo znajdujemy się na celowniku szefa.

Księżyc: Relacje uczuciowe

W pozytywnym znaczeniu zwiastuje ciąże, W negatywnym z kolei brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na niełatwy przebieg wcześniejszego związku. Sytuacja stała się niejasna, a więc ciężko będzie utrzymać pozytywne wibracje. Niełatwo będzie się dogadać. Jest to czas kłamstw w stosunku do drugiej połowy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę